Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Chronologisch overzicht pupillencompetitie 14-4-2012

1e pupillencompetitiewedstrijd van 2012 wordt komende zaterdag georganiseerd op onze Atletiekbaan Nieuw Maarschalkerweerd.

Let op: de atletiekbaan ligt verder aan de Mytylweg dan voorheen, omdat de atletiekbaan is verplaatst. Aanvang is 10:00 uur. Tot dan!

Resultaten Phoenix

Onderdeel

Atleet

Categorie

Prestatie

40m Annika Kerkhof MPD 8.37
40m Hamza Riani MPD 7.79
40m Noor Broekstra MPD 8.2
600m Noor Broekstra MPD 2.44.78
600m Annika Kerkhof MPD 2.40.62
600m Hamza Riani MPD 2.34.43
bal Annika Kerkhof MPD 7.02
bal Hamza Riani MPD 16.45
bal Noor Broekstra MPD 7.35
ver Annika Kerkhof MPD 2.36
ver Hamza Riani MPD 2.65
ver Noor Broekstra MPD 2.02
40m Veerle Dijkstra MPC 8.04
40m Nena Henzing MPC 8.16
40m Guusje Reiff MPC 8.43
600m Veerle Dijkstra MPC 2.47.34
600m Nena Henzing MPC 2.53.05
600m Guusje Reiff MPC 3.01.19
bal Veerle Dijkstra MPC 10.85
bal Nena Henzing MPC 6.45
bal Guusje Reiff MPC 6.22
ver Nena Henzing MPC 2.42
ver Veerle Dijkstra MPC 2.34
ver Guusje Reiff MPC 2.03
40m Eline Brinkhuis MPB 7.14
40m Daphne Mesquita MPB 8.57
40m Pia van der Schaft MPB 9.28
40m Noor van Bruchem MPB 8.57
1000m Eline Brinkhuis MPB 5.06.88
1000m Daphne Mesquita MPB 6.05.62
1000m Pia van der Schaft MPB 6.53.64
1000m Noor van Bruchem MPB 5.46.32
kogel (2kg) Eline Brinkhuis MPB 4.71
kogel (2kg) Daphne Mesquita MPB 2.70
kogel (2kg) Pia van der Schaft MPB 3.88
kogel (2kg) Noor van Bruchem MPB 2.52
ver Eline Brinkhuis MPB 3.03
ver Daphne Mesquita MPB 2.35
ver Pia van der Schaft MPB 2.30
ver Noor van Bruchem MPB 2.42
60m Guusje van der Vorst MPA 9.79
60m Elly Thomas MPA 9.84
60m Noa Doornekamp MPA 9.92
60m Sanne van Enk MPA 10.35
60m Joanne van der Poel MPA 10.4
60m Daantje Mekel MPA 10.85
60m Ines van den Berg MPA 11.19
60m Jade Hermkens MPA 9.6
60m Milou Eijsbroek MPA 9.63
60m Femke Beernink MPA 10.73
60m Jetske Berman MPA 10.73
1000m Guusje van der Vorst MPA 3.56.60
1000m Noa Doornekamp MPA 4.01.03
1000m Sanne van Enk MPA 4.08.84
1000m Daantje Mekel MPA 4.23.55
1000m Joanne van der Poel MPA 4.25.84
1000m Ines van den Berg MPA 4.29.36
1000m Milou Eijsbroek MPA 4.24.49
1000m Jetske Berman MPA 4.35.30
1000m Jade Hermkens MPA 4.39.13
1000m Femke Beernink MPA 4.42.47
kogel (2kg) Femke Beernink MPA 6.66
kogel (2kg) Jade Hermkens MPA 6.14
kogel (2kg) Milou Eijsbroek MPA 5.01
kogel (2kg) Jetske Berman MPA 4.85
bal Sanne van Enk MPA 17.93
bal Noa Doornekamp MPA 13.37
bal Guusje van der Vorst MPA 13.29
bal Joanne van der Poel MPA 10.82
bal Ines van den Berg MPA 10.07
bal Elly Thomas MPA 9.48
bal Daantje Mekel MPA 9.05
hoog Jade Hermkens MPA 1.10
hoog Milou Eijsbroek MPA 1.10
hoog Femke Beernink MPA 1.05
hoog Jetske Berman MPA 0.90
ver Elly Thomas MPA 3.58
ver Guusje van der Vorst MPA 3.37
ver Sanne van Enk MPA 3.34
ver Daantje Mekel MPA 3.00
ver Joanne van der Poel MPA 2.99
ver Noa Doornekamp MPA 2.82
ver Ines van den Berg MPA 2.71
4 x 60m AV Phoenix Estafetteteam MPA 40.89
4 x 60m AV Phoenix Estafetteteam MPA 39.46
40m Daniël van der Poel JPC 7.21
40m Antoni Elkenbracht JPC 7.74
40m Tomas Schoemaker JPC 8.02
40m Chiel van Steenbergen JPC 8.07
40m Dat de Kiefte JPC 8.41
40m Thijmen Immerzeel JPC 9.15
40m Roman van Rookhuizen JPC 8.16
600m Daniël van der Poel JPC 2.17.78
600m Antoni Elkenbracht JPC 2.26.20
600m Dat de Kiefte JPC 2.36.98
600m Tomas Schoemaker JPC 2.52.42
600m Chiel van Steenbergen JPC 2.58.22
600m Thijmen Immerzeel JPC 3.05.57
600m Roman van Rookhuizen JPC 3.07.84
bal Daniël van der Poel JPC 20.05
bal Dat de Kiefte JPC 14.54
bal Chiel van Steenbergen JPC 13.73
bal Tomas Schoemaker JPC 13.29
bal Thijmen Immerzeel JPC 12.79
bal Antoni Elkenbracht JPC 11.62
bal Roman van Rookhuizen JPC 11.71
ver Daniël van der Poel JPC 3.02
ver Antoni Elkenbracht JPC 2.78
ver Chiel van Steenbergen JPC 2.52
ver Tomas Schoemaker JPC 2.49
ver Dat de Kiefte JPC 2.39
ver Thijmen Immerzeel JPC 2.19
ver Roman van Rookhuizen JPC 2.82
4 x 40m jpb Phoenix JPC 34.36
4 x 40m jpc Phoenix JPC 30.67
40m David Brouwer-Munoz JPB 7.59
40m Johan Zomer JPB 7.81
40m Pieter Maas JPB 8.11
40m Douwe Jansen JPB 9.42
1000m David Brouwer-Munoz JPB 4.05.37
1000m Johan Zomer JPB 4.39.51
1000m Douwe Jansen JPB 5.58.53
kogel (2kg) David Brouwer-Munoz JPB 4.51
kogel (2kg) Johan Zomer JPB 4.12
kogel (2kg) Pieter Maas JPB 4.02
kogel (2kg) Douwe Jansen JPB 3.60
ver David Brouwer-Munoz JPB 2.97
ver Johan Zomer JPB 2.54
ver Pieter Maas JPB 2.39
ver Douwe Jansen JPB 1.79
4 x 40m AV Phoenix Estafetteteam JPB 33.04
60m Koen van Beem JPA 10.15
60m Jules Mallens JPA 10.51
60m Rodney Kuisch JPA 9.73
60m Ok de Kiefte JPA 10.04
60m Siem van der Woude JPA 10.11
60m Menno Akkerman JPA 10.15
60m Hugo Baten JPA 11.15
60m Sybren Heijnen JPA 11.09
1000m Koen van Beem JPA 4.36.31
1000m Ok de Kiefte JPA 3.36.05
1000m Siem van der Woude JPA 3.58.81
1000m Menno Akkerman JPA 4.02.66
1000m Rodney Kuisch JPA 4.06.37
kogel (2kg) Siem van der Woude JPA 6.65
kogel (2kg) Menno Akkerman JPA 5.71
kogel (2kg) Ok de Kiefte JPA 5.65
kogel (2kg) Rodney Kuisch JPA 5.27
bal Jules Mallens JPA 26.04
bal Koen van Beem JPA 17.36
bal Hugo Baten JPA 16.96
bal Sybren Heijnen JPA 12.78
hoog Siem van der Woude JPA 1.05
hoog Rodney Kuisch JPA 1.05
hoog Ok de Kiefte JPA 1.05
hoog Menno Akkerman JPA 1.00
ver Jules Mallens JPA 3.29
ver Koen van Beem JPA 3.00
ver Hugo Baten JPA 2.49
ver Sybren Heijnen JPA 2.67
4 x 60m jpa Phoenix JPA 42.66
4 x 60m jpa Phoenix JPA 39.36

Uitslag 1e pupillencompetitie 14-04-2012 meerkamp jongens

Jongens Pupillen D

Plaats Naam Vereniging Punten 40m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Hamza Riani AV Phoenix 907 7.79 394 2.65 248 16.45 265
2 Thijn Dorrestein GAC 724 8.26 315 2.36 190 13.63 219
3 David Elzinga GAC 639 8.15 333 2.32 182 8.61 124
4 Brent Mahler GAC 597 9.19 182 2.25 168 15.28 247
5 Ferd Haeldermans GAC 596 8.61 262 1.98 114 13.66 220
6 Fu Shan Lamers GAC 588 9.54 139 2.92 302 9.73 147
7 Fons Borninkhof GAC 533 8.83 230 1.99 116 11.80 187
8 Jeremy Zijdel GAC 522 9.39 157 2.28 174 12.03 191
9 Martijn Bink GAC 517 8.38 296 2.31 180 5.18 41
10 Merijn Schoonderbeek GAC 425 9.41 155 2.20 158 8.06 112
Philip Kreuning GAC 0 12.36 0 1.18 0 2.83 0

Jongens Pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Tobias van Ee GAC 1447 9.71 524 3.86 490 29.04 433
2 Vincent Decraene GAC 1330 9.43 571 3.66 450 19.40 309
3 Idas Nebbeling GAC 1286 10.27 438 3.33 384 31.75 464
4 Koen Duikersloot GAC 1284 10.19 449 3.56 430 26.68 405
5 Luc Blank GAC 1275 9.97 483 3.64 446 22.05 346
6 Jules Mallens AV Phoenix 1176 10.51 403 3.29 376 26.04 397
7 Nigel Onkel OSM ’75 1170 10.29 435 2.92 302 29.07 433
8 Olivier Voschezang GAC 1128 9.97 483 3.07 332 19.66 313
9 Hesse Göbbels GAC 1121 10.83 360 3.41 400 23.21 361
10 Koen van Beem AV Phoenix 1052 10.15 455 3.00 318 17.36 279
11 Rob Dankers GAC 1007 10.84 359 3.04 326 20.34 322
12 Niels de Boer GAC 989 11.26 306 3.17 352 20.99 331
12 Remme Heuperman GAC 989 10.85 358 3.16 350 17.48 281
14 Thijmen Hakenkruger GAC 884 10.92 349 2.91 300 14.60 235
15 Jasper van Kesteren GAC 862 11.47 281 2.86 290 18.16 291
16 Lucas Knecht GAC 859 11.71 254 2.76 270 21.29 335
17 Bob Voorneveld GAC 820 11.25 307 2.89 296 13.49 217
18 Hugo Baten AV Phoenix 809 11.15 320 2.49 216 16.96 273
19 Sybren Heijnen AV Phoenix 783 11.09 327 2.67 252 12.78 204
20 Jean van Breemen OSM ’75 754 11.68 257 2.60 238 16.06 259
21 Simon Willem Tuinstra GAC 746 10.90 351 2.51 220 11.18 175
22 Jesse Minnema GAC 670 11.83 240 2.45 208 13.79 222
23 Jesse van Gameren GAC 663 12.72 149 2.53 224 18.10 290
Emiel Breken GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Karsten Budding GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Steef Haeldermans GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Koen Verloop GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Stijn Visser GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Pepijn Weggemans GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Jongens Pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Hoog Punten Kogel Punten
1 Indy Wekker U-Track 1444 9.09 632 1.05 379 6.45 433
2 Jelmer Bennema U-Track 1438 9.29 595 1.05 379 6.98 464
3 Jelle van der Schoot U-Track 1402 9.47 564 1.05 379 6.89 459
4 Bram van der Laan GAC 1390 10.35 426 1.15 452 7.84 512
5 Mutale Hille Ris Lambers GAC 1372 9.82 506 1.15 452 6.13 414
6 Gabriel Cornelissen GAC 1350 9.74 519 1.10 416 6.14 415
7 Christiaan de Paauw GAC 1348 9.69 527 1.15 452 5.42 369
8 Boyke Baeten GAC 1318 9.54 552 1.10 416 5.13 350
9 Siem van der Woude AV Phoenix 1285 10.11 461 1.05 379 6.65 445
10 Rodney Kuisch AV Phoenix 1259 9.73 521 1.05 379 5.27 359
11 Eric Wolfrat GAC 1256 10.07 467 1.10 416 5.48 373
12 Ok de Kiefte AV Phoenix 1235 10.04 472 1.05 379 5.65 384
13 Quinten Feijen GAC 1221 10.32 430 1.10 416 5.51 375
14 Menno Akkerman AV Phoenix 1185 10.15 455 1.00 342 5.71 388
15 Mylan Bakker GAC 1150 10.95 345 1.05 379 6.32 426
16 Bas Roell U-Track 1145 10.32 430 1.05 379 4.93 336
17 Matthijs de Visser GAC 1136 10.63 387 1.05 379 5.44 370
18 Lars Mol GAC 1079 10.15 455 0.95 306 4.66 318
19 David Kruger GAC 1028 10.34 427 1.00 342 3.86 259
20 Michael Snip GAC 1021 11.08 328 1.00 342 5.14 351
21 Rajeev Mahabier OSM ’75 970 10.80 364 0.85 232 5.49 374
22 Quinn van der Velden OSM ’75 956 10.58 394 1.00 342 3.38 220
23 Tim Buskens GAC 944 11.25 307 1.00 342 4.35 295
Pelle Topper U-Track 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Bruno Aardewijn GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Klaas van Dam GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Max Denekamp GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Julius Elbracht GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Job-Jesse Heinsius GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Quint Schouwenaar GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Valentijn van Weelden GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Roemer van Wijk GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Jongens Pupillen B

Plaats Naam Vereniging Punten 40m Punten Ver Punten Kogel Punten
1 Yoram Vriezen GAC 1294 7.03 545 3.52 422 4.79 327
2 Max Veldhuizen GAC 1248 7.19 510 3.28 374 5.34 364
3 Tim de Wild OSM ’75 1247 7.12 525 3.34 386 4.93 336
4 David Brouwer-Munoz AV Phoenix 1050 7.59 431 2.97 312 4.51 307
5 Bastian Jansma GAC 989 7.66 418 2.76 270 4.43 301
6 Miro van Wieringen GAC 967 7.41 466 2.77 272 3.48 229
7 Lennox Betlem GAC 951 7.98 361 2.77 272 4.67 318
8 Johan Zomer AV Phoenix 896 7.81 391 2.54 226 4.12 279
9 Jonas Elzinga GAC 891 7.97 363 2.57 232 4.36 296
10 Arend de Lignie U-Track 841 8.04 351 2.81 280 3.26 210
11 David Neidig GAC 838 8.14 334 2.68 254 3.75 250
12 Hielke van der Schoot U-Track 822 7.94 368 2.46 210 3.67 244
13 Pieter Maas AV Phoenix 806 8.11 339 2.39 196 4.02 271
14 Jasper Schipper GAC 784 8.45 286 2.54 226 4.03 272
15 Onno Krans GAC 778 8.40 293 2.49 216 4.00 269
16 Yordi Wingelaar GAC 665 8.53 274 2.20 158 3.53 233
17 Freerk Bots GAC 655 8.40 293 2.46 210 2.60 152
18 Douwe Jansen AV Phoenix 468 9.42 154 1.79 76 3.60 238
Sem den Adel GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Luijt Bolscher GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Aron Doehri GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Jonas Riensema GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Jongens Pupillen C

Plaats Naam Vereniging Punten 40m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Daniel van der Poel AV Phoenix 1146 7.21 506 3.02 322 20.05 318
2 Rens ten Holder GAC 1093 7.31 486 2.96 310 18.59 297
3 Floris van der Ree GAC 911 8.09 343 2.92 302 16.53 266
4 Ivar Pijnenburg GAC 893 8.11 339 2.52 222 21.04 332
5 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 861 7.74 403 2.78 274 11.62 184
6 Robin Pos GAC 851 7.90 375 2.59 236 14.86 240
7 Tom Benschop GAC 840 8.06 348 2.79 276 13.47 216
8 Manus Keijser GAC 816 8.59 265 2.55 228 20.36 323
8 Roman Woodall GAC 816 8.13 336 2.75 268 13.24 212
10 Sven Herber OSM ’75 806 8.09 343 2.73 264 12.47 199
11 Rafael Suidhoff GAC 803 8.41 292 2.44 206 19.09 305
12 Roman van Rookhuizen AV Phoenix 798 8.16 331 2.82 282 11.71 185
13 Chiel van Steenbergen AV Phoenix 789 8.07 346 2.52 222 13.73 221
14 Tomas Schoemaker AV Phoenix 783 8.02 354 2.49 216 13.29 213
15 Koen Langerak GAC 774 7.89 377 2.63 244 10.04 153
16 Dat de Kiefte AV Phoenix 722 8.41 292 2.39 196 14.54 234
17 Manuel Jimenez Zambrano U-Track 674 8.23 320 2.57 232 8.51 122
18 Max Innikel GAC 664 8.33 304 2.29 176 11.64 184
19 Jesse Jimenez Zambrano U-Track 663 8.47 283 2.30 178 12.65 202
20 Dani Suparmono GAC 633 8.38 296 2.28 174 10.53 163
21 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 549 9.15 188 2.19 156 12.79 205
22 Olaf de Groot GAC 487 9.60 132 2.06 130 13.97 225
23 Rune Bergen GAC 450 9.40 156 2.16 150 9.57 144
24 Lucas van der Haven GAC 387 9.25 175 1.92 102 7.97 110
Jaffie Acton U-Track 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Sjoerd  Froeling AV Phoenix 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Dennis Janssen GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Uitslag 1e pupillencompetitie 14-04-2012 meerkamp meisjes

Meisjes Pupillen D

Plaats Naam Vereniging Punten 40m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Lianne Wuring GAC 723 8.15 333 2.55 228 10.49 162
2 Robin Brouwer GAC 598 8.54 272 2.35 188 9.31 138
3 Annika Kerkhof AV Phoenix 576 8.37 298 2.36 190 7.02 88
4 Noortje Broekstra AV Phoenix 543 8.20 325 2.02 122 7.35 96
5 Marit Jansma GAC 485 8.87 225 2.30 178 6.78 82
6 Flor Nebbeling GAC 396 9.38 159 2.20 158 6.66 79
7 Wies van der Zwet GAC 214 9.55 138 1.70 58 4.39 18
Sanae Driouch AV Phoenix 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Warja de Haan GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Maaike van Kesteren GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Marie Kooiman GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Margot van Wettum GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Meisjes Pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Puck Harms GAC 1223 9.78 513 3.80 478 14.39 232
2 Guusje van der Vorst AV Phoenix 1116 9.79 511 3.37 392 13.29 213
3 Sanne van Enk AV Phoenix 1100 10.35 426 3.34 386 17.93 288
4 Elly Thomas AV Phoenix 1079 9.84 503 3.58 434 9.48 142
5 Mella Scheffer GAC 1064 10.22 445 3.36 390 14.19 229
6 Mette Oosterink GAC 1024 10.34 427 3.02 322 17.11 275
7 Noa Doornekamp AV Phoenix 987 9.92 490 2.82 282 13.37 215
8 Milou Mijnhout GAC 957 10.39 420 3.14 346 12.01 191
9 Babet Tabak GAC 944 11.24 308 2.96 310 20.58 326
10 Isa van Vliet GAC 941 10.65 384 3.00 318 14.83 239
11 Lilian Tabak GAC 905 10.76 369 2.98 314 13.79 222
12 Joanne van der Poel AV Phoenix 903 10.40 419 2.99 316 10.82 168
13 Sophie Besselaar GAC 895 10.67 382 2.87 292 13.71 221
14 Ilse Hengeveld GAC 835 11.10 326 2.78 274 14.56 235
15 Danique Eijsbouts GAC 827 10.72 375 2.94 306 9.66 146
16 Daantje Mekel AV Phoenix 809 10.85 358 3.00 318 9.05 133
17 Trijntje Annema U-Track 798 10.88 354 2.85 288 10.17 156
18 Isa Boonstra OSM ’75 765 11.09 327 2.76 270 10.77 168
19 Ella Keijser GAC 736 11.93 229 2.69 256 15.56 251
20 Ines van den Berg AV Phoenix 729 11.19 315 2.71 260 10.07 154
21 Maud Wabeke GAC 662 11.94 228 2.73 264 10.91 170
22 Quinty van Woudenberg GAC 609 12.20 201 2.61 240 10.80 168
23 Zoe Voss GAC 531 12.76 146 2.42 202 11.58 183
Foucia Chemlat U-Track 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Meisjes Pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Otte Wienese GAC 1639 9.22 608 1.30 562 7.06 469
2 Sarah Smeets U-Track 1434 9.51 557 1.15 452 6.31 425
3 Anyk Warmerdam U-Track 1400 9.62 539 1.20 489 5.47 372
4 Sarah Verkerk U-Track 1380 9.10 630 1.00 342 6.03 408
5 Jade Hermkens AV Phoenix 1373 9.60 542 1.10 416 6.14 415
6 Vivian Kip OSM ’75 1371 9.73 521 1.20 489 5.29 361
7 Samira Chemlat U-Track 1338 9.58 545 1.15 452 5.00 341
8 Fleur Keijzer GAC 1298 9.52 555 1.05 379 5.34 364
9 Milou Eijsbroek AV Phoenix 1295 9.63 537 1.10 416 5.01 342
10 Rosan de Bie GAC 1238 10.14 457 1.10 416 5.35 365
11 Roos Hersbach GAC 1237 10.43 415 1.15 452 5.44 370
12 Kellynsia Leerdam U-Track 1206 9.74 519 1.00 342 5.05 345
13 Femke Beernink AV Phoenix 1198 10.73 373 1.05 379 6.66 446
14 Jip van der Spek U-Track 1132 10.13 458 1.00 342 4.87 332
15 Juul van der Wal GAC 1115 10.50 405 1.05 379 4.85 331
16 Puck Fidder U-Track 1113 10.77 368 1.00 342 5.95 403
17 Denise Stoffer OSM ’75 1066 10.62 388 1.00 342 4.92 336
18 Sophie Brands GAC 1058 10.93 347 1.00 342 5.42 369
19 Sanne Hilberts GAC 991 10.48 408 0.95 306 4.10 277
20 Jetske Berman AV Phoenix 973 10.73 373 0.90 269 4.85 331
21 Luz Nebbeling GAC 939 10.73 373 0.95 306 3.88 260
22 Noa Glastra van Loon GAC 926 10.68 380 1.00 342 3.19 204
23 Jennifer Snip GAC 918 11.20 313 0.90 269 4.93 336
24 Daniek Visser GAC 913 10.82 362 0.95 306 3.69 245
25 Lisa Wijker GAC 731 11.34 296 0.95 306 2.36 129
26 Josephine van der Molen GAC 624 11.30 301 DNS 0 4.73 323
27 Marit Sneijder OSM ’75 290 DNS 0 DNS 0 4.28 290
Kato Leusink GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Meisjes Pupillen B

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Neketia Seedo U-Track 1407 6.25 737 3.48 414 3.83 256
2 Carlijn de Bie GAC 1297 7.05 540 3.39 396 5.30 361
3 Eline Brinkhuis AV Phoenix 1166 7.14 521 3.03 324 4.71 321
4 Meintje Glimmerveen GAC 1144 7.19 510 3.09 336 4.39 298
5 Sacha Dekkker GAC 1042 7.55 438 2.97 312 4.30 292
6 Merle Mijnhout GAC 1025 7.70 411 2.95 308 4.50 306
7 Sophie Romagnoli GAC 993 7.57 435 3.06 330 3.47 228
8 Flore Scheidt GAC 989 7.49 450 2.79 276 3.91 263
9 Marleen de Buck OSM ’75 974 7.75 401 2.85 288 4.21 285
10 Iris de Bie GAC 967 7.67 416 2.84 286 3.94 265
11 Kate den Blanken GAC 900 8.13 336 2.84 286 4.11 278
12 Suzet Doornheim GAC 880 7.69 412 2.65 248 3.38 220
13 Ingeborg Steen OSM ’75 854 7.74 403 2.67 252 3.13 199
14 Marieke Buskens GAC 792 8.16 331 2.40 198 3.91 263
15 Eva Huis in ’t Veld GAC 735 8.39 295 2.33 184 3.83 256
16 Anne Steenbeek GAC 626 8.94 215 2.24 166 3.69 245
17 Daphne Mesquita AV Phoenix 617 8.57 268 2.35 188 2.70 161
18 Noor van Bruchem AV Phoenix 614 8.57 268 2.42 202 2.52 144
19 Pia van der Schaft AV Phoenix 609 9.28 171 2.30 178 3.88 260
20 Moorle Slager GAC 493 9.19 182 2.05 128 2.94 183
Sarah Breken GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Catootje Fennema GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Dina Hajji GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Wicky Hulselmans GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Charlotte Kooiman GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Helena Kruger GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Isabelle Loewy GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Jasmijn Smid GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Nora Stokvis GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Esmee Westerhuis GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Anna Wildschut GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0
Noa van Zwam GAC 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Meisjes Pupillen C

Plaats Naam Vereniging Punten 60m Punten Ver Punten Bal Punten
1 Caroline Bos GAC 956 7.93 370 2.66 250 21.30 336
2 Myrte van der Schoot GAC 910 7.57 435 2.76 270 12.82 205
3 Meike Bakker GAC 775 8.22 322 2.60 238 13.38 215
4 Jessica  Tuinstra GAC 709 8.22 322 2.45 208 11.38 179
5 Veerle Dijkstra AV Phoenix 706 8.04 351 2.34 186 10.85 169
6 Nynke Lei GAC 666 7.84 385 2.39 196 6.91 85
7 Rikkie Bosman GAC 654 8.36 299 2.50 218 9.24 137
8 Mare Lei GAC 624 8.32 306 2.63 244 6.47 74
9 Mila Nijsse GAC 622 8.42 290 2.40 198 9.08 134
10 Nena Henzing AV Phoenix 607 8.16 331 2.42 202 6.45 74
11 Robin Dessauvagie U-Track 602 8.52 275 2.42 202 8.67 125
12 Mila van Schie GAC 583 8.18 328 2.40 198 5.80 57
13 Marit van der Vliet GAC 553 8.61 262 2.21 160 8.96 131
14 Noa Hengeveld GAC 545 8.56 269 2.06 130 9.66 146
15 Guusje Reiff AV Phoenix 481 8.43 289 2.03 124 6.22 68
16 Elisa van der Linden GAC 394 8.81 233 1.88 94 6.18 67
Silke Groen U-Track 0 DNS 0 DNS 0 DNS 0

Uitslag 1e pupillencompetitie 14-04-2012 600/1000 meter

600m Meisjes pupillen C

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Myrte van der Schoot GAC 2:22.86 311
2 Caroline Bos GAC 2:28.45 269
3 Nynke Lei GAC 2:44.65 163
4 Mila Nijsse GAC 2:45.32 159
5 Veerle Dijkstra AV Phoenix 2:47.34 147
6 Robin Dessauvagie U-Track 2:47.90 144
7 Mila van Schie GAC 2:52.37 119
8 Nena Henzing AV Phoenix 2:53.05 115
9 Mare Lei GAC 2:58.78 86
10 Meike Bakker GAC 2:58.92 85
11 Guusje Reiff AV Phoenix 3:01.19 74
11 Marit van der Vliet GAC 3:01.19 74
13 Elisa van der Linden GAC 3:05.23 54
14 Noa Hengeveld GAC 3:06.19 50
15 Rikkie Bosman GAC 3:07.16 46
16 Jessica Tuinstra GAC 3:07.37 45
Silke Groen U-Track DNS 0

600m Jongens pupillen D

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Hamza Riani AV Phoenix 2:34.43 227
2 Thijn Dorrestein GAC 2:37.86 205
3 David Elzinga GAC 2:42.09 178
4 Fons Borninkhof GAC 2:46.33 153
5 Brent Mahler GAC 2:52.36 119
6 Martijn Bink GAC 3:02.29 68
7 Ferd Haeldermans GAC 3:06.35 49
8 Fu Shan Lamers GAC 3:08.66 39
9 Jeremy Zijdel GAC 3:40.93 0
10 Philip Kreuning GAC 3:41.74 0
11 Merijn Schoonderbeek GAC 3:49.26 0

600m Meisjes pupillen D

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Lianne Wuring GAC 2:37.66 206
2 Annika Kerkhof AV Phoenix 2:40.62 187
3 Robin Brouwer GAC 2:42.59 175
4 Noortje Broekstra AV Phoenix 2:44.78 162
5 Marit Jansma GAC 3:06.33 49
6 Flor Nebbeling GAC 3:08.01 42
7 Wies van der Zwet GAC 3:12.96 20
Sanae Driouch AV Phoenix DNS 0
Warja de Haan GAC DNS 0
Maaike van Kesteren GAC DNS 0
Marie Kooiman GAC DNS 0
Margot van Wettum GAC DNS 0

600m Jongens pupillen C

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Daniel van der Poel AV Phoenix 2:17.78 353
2 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 2:26.20 286
3 Robin Pos GAC 2:32.09 243
4 Sven Herber OSM ’75 2:33.49 234
5 Rens ten Holder GAC 2:34.68 226
6 Roman Woodall GAC 2:35.32 221
7 Max Innikel GAC 2:36.46 214
8 Dat de Kiefte AV Phoenix 2:36.98 210
8 Rafael Suidhoff GAC 2:36.98 210
10 Dani Suparmono GAC 2:38.03 204
11 Manuel Jimenez Zambrano U-Track 2:40.52 188
12 Ivar Pijnenburg GAC 2:42.40 176
13 Tom Benschop GAC 2:43.19 171
14 Koen Langerak GAC 2:45.67 157
15 Lucas van der Haven GAC 2:46.85 150
16 Manus Keijser GAC 2:47.37 147
17 Jesse Jimenez Zambrano U-Track 2:51.66 123
18 Tomas Schoemaker AV Phoenix 2:52.42 119
19 Floris van der Ree GAC 2:55.42 103
20 Chiel van Steenbergen AV Phoenix 2:58.22 89
21 Rune Bergen GAC 3:01.86 71
22 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 3:05.57 53
23 Roman van Rookhuizen AV Phoenix 3:07.84 42
24 Olaf de Groot GAC 3:24.79 0
Jaffie Acton U-Track DNS 0
Sjoerd Froeling AV Phoenix DNS 0
Dennis Janssen GAC DNS 0

1000m Meisjes pupillen B

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Carlijn de Bie GAC 3:57.33 428
2 Meintje Glimmerveen GAC 4:22.43 316
3 Sophie Romagnoli GAC 4:26.45 300
4 Suzet Doornheim GAC 4:28.47 292
5 Merle Mijnhout GAC 4:31.19 282
6 Neketia Seedo U-Track 4:32.23 278
7 Marleen de Buck OSM ’75 4:38.04 257
8 Marieke Buskens GAC 4:39.37 252
9 Flore Scheidt GAC 4:39.47 252
10 Kate den Blanken GAC 4:41.44 245
11 Sacha Dekkker GAC 4:47.53 224
12 Ingeborg Steen OSM ’75 4:47.73 223
13 Eva Huis in ’t Veld GAC 4:57.31 192
14 Eline Brinkhuis AV Phoenix 5:06.88 163
15 Moorle Slager GAC 5:14.33 142
16 Noor van Bruchem AV Phoenix 5:46.32 61
17 Daphne Mesquita AV Phoenix 6:05.62 18
18 Pia van der Schaft AV Phoenix 6:53.64 0
Iris de Bie GAC DNS
Sarah Breken GAC DNS
Catootje Fennema GAC DNS
Dina Hajji GAC DNS
Wicky Hulselmans GAC DNS
Charlotte Kooiman GAC DNS
Helena Kruger GAC DNS
Isabelle Loewy GAC DNS
Jasmijn Smid GAC DNS
Anne Steenbeek GAC DNS
Nora Stokvis GAC DNS
Esmee Westerhuis GAC DNS
Anna Wildschut GAC DNS
Noa van Zwam GAC DNS

1000m Jongens pupillen B

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Yoram Vriezen GAC 3:44.14 496
2 David Brouwer-Munoz AV Phoenix 4:05.37 390
3 David Neidig GAC 4:07.61 379
4 Tim de Wild OSM ’75 4:09.23 372
5 Max Veldhuizen GAC 4:17.40 337
6 Freerk Bots GAC 4:23.97 310
7 Jasper Schipper GAC 4:28.65 292
8 Lennox Betlem GAC 4:32.11 279
9 Johan Zomer AV Phoenix 4:39.51 252
10 Hielke van der Schoot U-Track 4:40.50 248
11 Bastian Jansma GAC 4:41.65 244
12 Jonas Elzinga GAC 4:43.41 238
13 Miro van Wieringen GAC 4:52.02 209
14 Onno Krans GAC 5:09.73 155
15 Yordi Wingelaar GAC 5:15.59 138
16 Douwe Jansen AV Phoenix 5:58.53 33
Arend de Lignie U-Track DNS
Pieter Maas AV Phoenix DNS
Sem den Adel GAC DNS
Luijt Bolscher GAC DNS
Aron Doehri GAC DNS
Jonas Riensema GAC DNS

1000m Jongens pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Jelle van der Schoot U-Track 3:33.33 559
2 Ok de Kiefte AV Phoenix 3:36.05 543
3 Boyke Baeten GAC 3:46.23 485
4 David Kruger GAC 3:53.35 448
5 Mutale Hille Ris Lambers GAC 3:54.54 442
6 Siem van der Woude AV Phoenix 3:58.81 421
7 Menno Akkerman AV Phoenix 4:02.66 402
8 Quinn van der Velden OSM ’75 4:04.28 395
9 Rodney Kuisch AV Phoenix 4:06.37 385
10 Lars Mol GAC 4:09.88 369
11 Christiaan de Paauw GAC 4:10.44 367
12 Bram van der Laan GAC 4:10.81 365
13 Quinten Feijen GAC 4:17.21 338
14 Eric Wolfrat GAC 4:28.02 294
15 Tim Buskens GAC 4:39.73 251
Rajeev Mahabier OSM ’75 DNS
Jelmer Bennema U-Track DNS
Indy Wekker U-Track DNS
Bruno Aardewijn GAC DNS
Mylan Bakker GAC DNS
Gabriel Cornelissen GAC DNS
Klaas van Dam GAC DNS
Max Denekamp GAC DNS
Julius Elbracht GAC DNS
Job-Jesse Heinsius GAC DNS
Quint Schouwenaar GAC DNS
Michael Snip GAC DNS
Matthijs de Visser GAC DNS
Valentijn van Weelden GAC DNS
Roemer van Wijk GAC DNS

1000m Meisjes pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Otte Wienese GAC 3:35.34 547
2 Sarah Smeets U-Track 3:50.31 463
3 Sarah Verkerk U-Track 3:51.10 459
4 Rosan de Bie GAC 3:51.47 457
5 Fleur Keijzer GAC 3:58.50 422
6 Jip van der Spek U-Track 3:59.27 418
7 Sanne Hilberts GAC 4:00.02 415
8 Noa Glastra van Loon GAC 4:01.23 409
9 Juul van der Wal GAC 4:05.16 391
10 Samira Chemlat U-Track 4:08.34 376
11 Kellynsia Leerdam U-Track 4:11.56 362
12 Daniek Visser GAC 4:13.07 355
13 Milou Eijsbroek AV Phoenix 4:24.49 308
14 Luz Nebbeling GAC 4:26.58 300
15 Lisa Wijker GAC 4:27.22 297
16 Jetske Berman AV Phoenix 4:35.30 267
17 Denise Stoffer OSM ’75 4:37.58 259
18 Jade Hermkens AV Phoenix 4:39.13 253
19 Vivian Kip OSM ’75 4:39.55 252
20 Femke Beernink AV Phoenix 4:42.47 241
21 Roos Hersbach GAC 5:16.34 136
22 Josephine van der Molen GAC 5:30.96 98
23 Jennifer Snip GAC 5:44.26 65
Marit Sneijder OSM ’75 DNS
Puck Fidder U-Track DNS
Sophie Brands GAC DNS
Kato Leusink GAC DNS

1000m Meisjes pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Guusje van der Vorst AV Phoenix 3:56.60 431
2 Noa Doornekamp AV Phoenix 4:01.03 410
3 Mette Oosterink GAC 4:02.22 404
4 Sanne van Enk AV Phoenix 4:08.84 374
5 Puck Harms GAC 4:14.41 349
6 Trijntje Annema U-Track 4:20.83 323
7 Daantje Mekel AV Phoenix 4:23.55 312
8 Joanne van der Poel AV Phoenix 4:25.84 303
9 Sophie Besselaar GAC 4:26.72 299
10 Babet Tabak GAC 4:27.39 297
11 Ilse Hengeveld GAC 4:27.67 296
12 Danique Eijsbouts GAC 4:29.06 290
13 Ines van den Berg AV Phoenix 4:29.36 289
14 Isa van Vliet GAC 4:33.05 275
15 Mella Scheffer GAC 4:43.30 238
16 Lilian Tabak GAC 4:44.49 234
17 Milou Mijnhout GAC 4:49.85 216
18 Isa Boonstra OSM ’75 4:50.85 213
19 Ella Keijser GAC 5:03.74 173
20 Maud Wabeke GAC 5:20.97 124
21 Zoe Voss GAC 5:24.92 113
22 Quinty van Woudenberg GAC 5:52.87 46
Foucia Chemlat U-Track DNS
Elly Thomas AV Phoenix DNS

1000m Jongens pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Tobias van Ee GAC 3:32.42 565
2 Olivier Voschezang GAC 3:33.04 561
3 Luc Blank GAC 3:47.07 481
4 Koen Duikersloot GAC 3:57.11 429
5 Vincent Decraene GAC 4:03.38 399
6 Hesse Göbbels GAC 4:05.34 390
7 Nigel Onkel OSM ’75 4:09.17 372
8 Thijmen Hakenkruger GAC 4:12.31 359
9 Idas Nebbeling GAC 4:17.44 337
10 Niels de Boer GAC 4:17.86 335
11 Jesse Minnema GAC 4:22.30 317
12 Remme Heuperman GAC 4:23.00 314
13 Bob Voorneveld GAC 4:26.41 300
14 Koen van Beem AV Phoenix 4:36.31 263
15 Simon Willem Tuinstra GAC 4:38.71 255
16 Jasper van Kesteren GAC 4:41.81 244
17 Lucas Knecht GAC 4:51.04 212
18 Jean van Breemen OSM ’75 5:02.50 176
19 Rob Dankers GAC 5:03.35 174
20 Jesse van Gameren GAC 5:11.00 151
Sybren Heijnen AV Phoenix DNS
Hugo Baten AV Phoenix DNS
Jules Mallens AV Phoenix DNS
Emiel Breken GAC DNS
Karsten Budding GAC DNS
Steef Haeldermans GAC DNS
Koen Verloop GAC DNS
Stijn Visser GAC DNS
Pepijn Weggemans GAC DNS

Actueel

Clubnieuws

Verfdokter creëert optische illusie op Atletiekbaan Overvecht

04-12-2021
kunst aan de baan

Robert-Jan Brink, ook wel bekend als Verfdokter, heeft bij onze Atletiekbaan Overvecht een nieuwe muurschildering gemaakt, een optische illusie, waardoor het hokje waarop de schildering is aangebracht opgaat in de

lees verder...
Clubnieuws

Elke 1e woensdag van de maand wedstrijd in Lombok

01-12-2021
Elke 1e woensdag van de maand wedstrijd in Lombok

Woensdag 5 januari is er weer een wedstrijd in Lombok. Dit keer is de 3000 aan de beurt. De inschrijving start om 19:30 uur tegenover Leidsekade 117bis. Ook interessant:Runnersworld Track

lees verder...
Recreantennieuws

Recreanten trainingen per week 2021-2022

01-12-2021
Recreanten weer terug op de baan

We hebben goed nieuws: we mogen via baanslots blijven trainen op de baan. YES! Alleen is dit niet meer ’s avonds, want sportcomplexen moeten om 17:00 uur helaas sluiten. De

lees verder...

Agenda

december 2021
MDWDVZZ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« nov   jan »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in