Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Crossen om Henschotermeer

Het Henschotermeer heeft alles wat een cross nodig heeft: strand, bos en heuvels. Afgelopen zaterdag crossten de Phoenix junioren en pupillen over dit mooie en zware parcours. Ze hebben hard gelopen, en een behoorlijk aantal gaat door na de finale.

Drie eervolle vermeldingen

  • De vier jongens van de pupillen B eindigden allemaal bij de beste 15 en gaan met z’n allen naar de finale. Goed gedaan Pepijn, Lode, Teun en Ivar!
  • Vier heren van de pupillen A2 gingen voor de start heel spontaan op de foto. Heel cool Yuri, Ruben, Rico en Jaouad (foto ↑)!
  • Trainer Arjan ging na een hele dag coachen en warming-uppen zelf 6 rondjes Henschotermeer rennen en werd tweede. Gefeliciteerd Arjan!

Klik hier voor alle uitslagen.

Alle finalisten ontvangen binnenkort een uitnodiging voor de finale op zaterdag 17 maart 2018 in Soest.

Actueel

Studentennieuws

NSK Meerkamp

04-06-2023

Tijdens het pinksterweekend (27 en 28 mei) was het zover, de NSK (loop)Meerkamp in Wageningen. Met een kleine delegatie werd er naar de mooie blauwe atletiekbaan van Tartletos afgereisd. Bij

lees verder...
Clubnieuws

En dat is 3… Phoenix-dames verbreken wederom de parcoursrecords bij de Zomeravondcup

01-06-2023

De derde avond van de Zomeravondcup 2023 was er eindelijk weer een met heel veel zon, veel deelnemers en wederom gesneuvelde parcoursrecords. Ook interessant:Phoenix-dames verpletteren wederom parcoursrecords bij de…Zomeravondcup 2023:

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag mei

01-06-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand mei. Deze maand stond in het teken van de

lees verder...

Agenda

juni 2023
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in