Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Jeugdindoor 14-01-2012

Op zaterdag 14 januari 2012 organiseert AV Phoenix een indoorwedstrijd voor pupillen en junioren. De wedstrijd wordt gehouden in het Sportcentrum Galgenwaard aan het Herculesplein te Utrecht. 

!!! De inschrijving is gesloten. Alle onderdelen zijn VOL !!!

Chronologisch overzicht

Er zijn twee kleine wijzigingen t.o.v. de 1e versie nl:

  • MPA2 gr 1 kogel aanvang 11:35 uur ipv 11:40 uur
  • JPB kogel aanang 12:05 uur ipv 12:10 uur

De groepsindeling junioren is niet gewijzigd!

Aanvang

10:00 uur voor pupillen, Junioren later (vanaf 13:00 uur)

Onderdelen

  • JPA2: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPA1: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • JPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)
  • MPA2: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPA1: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • MPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)

Junioren, losse onderdelen, geen meerkamp:

  • JC : 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • MC: 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • JD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel
  • MD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel

 Voor de junioren geldt:

  • Bij de loopnummers zijn er alleen series, geen finales
  • Voor ver en kogel zijn er 3 pogingen, er is geen finale

Inschrijfgeld

  • pupillen meerkamp € 5,00
  • junioren: € 2,50 per onderdeel

Inschrijven

!!! De inschrijving is gesloten. Alle onderdelen zijn VOL !!!

Je wordt verzocht het inschrijfgeld over te maken op girorekening  354247 t.n.v WOC AV Phoenix onder vermelding van de verenigingsnaam / deelnemer(s).

De inschrijving sluit op 4 januari 2012 of eerder wanneer de deelnamelimiet is bereikt. Er is geen na-inschrijving. Vanwege de beperkte capaciteit van de atletiekhal hanteren we de vo lgende maximum aantallen deelnemers: 

Overige bepalingen

  • In de zaal is zeer beperkt ruimte voor een warming-up.
  • De B/C-pupillen lopen 50 meter met de puntentelling van de 40m.
  • De pupillen C zullen foam-speer-werpen vanuit de kogelring. Hierbij geldt de puntentelling van balwerpen.
  • Indien met spikes gelopen wordt, is dit uitsluitend toegestaan met puntjes “type trap” model Christmas tree, black 5 mm.
  • Deze puntjes zijn verkrijgbaar bij de entree van de hal (€ 0,50 per stuk).
  • De spikes moeten in de zaal worden aan- en uitgetrokken. Er mag niet buiten de zaal op spikes gelopen worden.
  • Er mag geen eten of drinken in de sportzaal meegenomen worden (Natuurlijk wel op de tribunes)
  • In de sportzaal mag alleen met sportschoeisel gelopen worden.
  • Je kunt bij het sportcentrum alleen betaald parkeren, in de omliggende woonwijken is het nu ook betaald parkeren.
  • Bij de sportvelden aan de Laan van Maarschalkerweerd kan gratis geparkeerd worden (10 min. lopen).

Uitslagen jeugdindoor pupillen 14-1-2012

Jongens Pupillen A 1e jaars

Naam Vereniging 60 meter hoog kogel Totaal
1 Mischa Rook Avantri 9.98 481 1.20 489 7.82 511 1481
2 Marten Prince AV Triathlon 9.89 495 1.15 452 6.91 460 1407
3 Quinten Beishuizen Almere ’81 10.20 448 1.10 416 6.19 418 1282
4 Jules Mallens AV Phoenix 10.68 380 1.10 416 6.71 449 1245
5 Max Veerman AV Phoenix 10.20 448 1.10 416 4.87 332 1196
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek 9.60 542 1.00 342 4.54 309 1193
7 Willem de Bie AV Atverni 9.79 511 1.00 342 4.67 318 1171
8 Tjitte van den Bedem Altis 10.78 367 1.00 342 6.76 452 1161
9 Tristan de Bree AV Atverni 10.54 399 1.05 379 5.51 375 1153
10 Diego van Batum AV Atverni 10.38 422 1.00 342 5.57 379 1143
11 Roy van Grondelle AV Atverni 9.82 506 0.90 269 4.35 295 1070
12 Konstantinos Kosidis AV Atverni 11.38 292 1.00 342 5.66 385 1019
13 Cain Rooke AV Atverni 10.35 426 0.70 122 5.57 379 927
Quinten Chambliss AV Sparta DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Cody Bakker AV NEA-Volharding DNF 0 DNS 0 DNS 0 0

Jongens Pupillen A 2e jaars

Naam Vereniging 60 meter hoog kogel Totaal
1 Laurens Korver Hellas Utrecht 9.62 539 1.35 599 7.18 476 1614
2 Ferrie Hamer Haag Atletiek 9.62 539 1.20 489 8.86 566 1594
3 Norbeto Teixeira AV Sparta 9.58 545 1.20 489 7.75 508 1542
4 Camu Prins AV Triathlon 10.00 478 1.20 489 7.59 499 1466
5 Indy Wekker U-Track 9.51 557 1.05 379 6.83 456 1392
6 Max Duys AV Zuidwal 10.10 463 1.15 452 6.83 456 1371
7 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 10.36 425 1.15 452 7.40 488 1365
8 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10.21 446 1.10 416 7.09 471 1333
9 Thomas Mol AV Lycurgus 10.44 413 1.05 379 6.85 457 1249
10 Quinten Feijen GAC 10.17 452 1.00 342 6.30 424 1218
11 Ok de Kiefte AV Phoenix 10.31 432 1.00 342 5.17 353 1127
12 Tycho van Velden AV Atverni 10.93 347 1.05 379 5.77 392 1118
13 Koen Jansen AV Atverni 10.26 439 0.95 306 5.35 365 1110
14 Nordin Azrar AV Atverni 11.98 224 0.95 306 5.24 357 887
Mika Zwart AV NEA-Volharding DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Arnee Verbokkem AV Atverni DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Thom Kofflard AV Atverni DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jim Mellaard Almere ’81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jordy Verwillegen Almere ’81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0

Jongens Pupillen B

Naam Vereniging 50 meter verspringen kogel Totaal
1 Seb Wals AV Lycurgus 8.57 485 3.51 420 5.93 402 1307
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 8.29 537 3.39 396 4.91 335 1268
3 Matthijs Smits AV Sparta 8.30 535 3.23 364 5.18 353 1252
4 Max Halling Avantri 8.40 516 3.42 402 4.44 302 1220
5 Gijs Huijden AV Atverni 8.59 482 3.34 386 4.97 339 1207
6 Sebastiaan Bont AV Lycurgus 9.31 364 3.19 356 6.58 441 1161
7 Jonathan Pronk AV Sparta 8.75 454 2.94 306 5.35 365 1125
8 Marc van Burgel AV Atverni 9.05 404 3.17 352 4.57 311 1067
9 Guus van der Vegt AV Phoenix 9.16 387 2.94 306 4.56 311 1004
10 Jesper Kost EAC De Sperwers 9.12 393 2.89 296 4.27 290 979
11 Teagan Hessels AV Atverni 9.00 412 3.00 318 3.36 219 949
12 David Brouwer Munoz AV Phoenix 9.66 313 2.96 310 4.30 292 915
13 Johan Zomer AV Phoenix 9.74 302 2.52 222 4.22 286 810
14 Pieter Maas AV Phoenix 9.80 294 2.64 246 3.86 259 799
15 Jasper Schipper GAC 10.22 239 2.56 230 4.04 272 741
16 Sam Relyveld AV Atverni 10.29 230 2.66 250 3.88 260 740
17 Dylan Braakman AV Atverni 9.94 275 2.17 152 2.79 169 596
Jelmer Vroomans AV Phoenix DNF 0 DNS 0 DNS 0 0

Jongens Pupillen C

Naam Vereniging 50 meter verspringen foamspeer Totaal
1 Daniel van der Poel AV Phoenix 9.16 387 2.82 282 8.09 112 781
2 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 10.01 266 2.58 234 13.02 209 709
3 Finn Raterink AV Flevo Delta 9.83 290 2.44 206 12.59 201 697
4 Demian Schimmel AV Triathlon 10.03 263 2.54 226 11.07 173 662
5 Roman Rookhuizen AV Phoenix 10.03 263 2.58 234 9.01 132 629
6 Chiel van Steenbergen AV Phoenix 9.97 271 1.97 112 11.87 188 571
7 Tomas Schoemaker AV Phoenix 10.20 241 2.25 168 9.38 140 549
8 Taake Visser AV Atverni 10.12 251 2.32 182 8.09 112 545
9 Tim den Elzen Almere ’81 10.59 194 2.41 200 8.49 121 515
10 Jurre de Bree AV Atverni 10.65 187 2.35 188 9.35 139 514
11 Sam van der Aar DEM 10.78 172 2.36 190 8.56 123 485
12 David Pronk AV Sparta 10.43 213 2.13 144 7.30 94 451
13 Sjoerd Froeling AV Phoenix 10.69 183 2.37 192 5.30 44 419
14 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 10.63 189 2.24 166 4.46 20 375
15 Dat  de Kiefte AV Phoenix 10.70 181 1.81 80 7.93 109 370
16 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 12.10 40 2.21 160 10.01 153 353
Tyresse Volk Almere ’81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0

Meisjes Pupillen A 1e jaars

Naam Vereniging 60 meter verspringen kogel Totaal
1 Danielle Wooning Avantri 9.78 513 3.94 506 6.73 450 1469
2 Sophie Praas AV Triathlon 9.63 537 3.70 458 6.55 439 1434
3 Kim van Leest AV ’40 9.46 566 3.40 398 4.99 340 1304
4 Amber Nederlof PAC 9.75 517 3.44 406 5.54 377 1300
5 Luca van Loon AV ’40 9.92 490 3.38 394 4.35 295 1179
6 Elly Thomas AV Phoenix 9.98 481 3.37 392 4.31 293 1166
7 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek 10.18 451 3.41 400 4.60 313 1164
8 Noa Doornekamp AV Phoenix 10.17 452 3.09 336 4.54 309 1097
9 Sarah van Beilen EAC De Sperwers 10.67 382 3.06 330 5.52 376 1088
10 Noor Stapel Nijmegen Atletiek 10.75 371 3.45 408 4.53 308 1087
11 Lin-si Swart AV Atverni 10.72 375 3.45 408 3.86 259 1042
12 Lotte van Schaik AV Atverni 10.65 384 3.14 346 4.57 311 1041
13 Sanne van Enk AV Phoenix 10.67 382 3.07 332 4.74 323 1037
14 Nora Jonas AV Sparta 10.84 359 3.24 366 4.50 306 1031
15 Donna van Batum AV Atverni 10.88 354 3.08 334 4.81 328 1016
16 Roos Prins AV Triathlon 10.68 380 3.09 336 4.40 299 1015
17 Mette Lacroix Almere ’81 10.78 367 3.01 320 4.58 312 999
18 Tessa de Jong AV Edam 11.65 260 3.01 320 6.03 408 988
19 Kika Hoogstra AV Phoenix 10.86 356 2.93 304 4.37 297 957
20 Joanne van der Poel AV Phoenix 10.70 377 2.98 314 3.71 247 938
21 Trijntje Annema U-Track 10.96 343 2.86 290 3.94 265 898
22 Ilse Boon AAC 11.11 324 2.69 256 3.87 260 840
23 Danique Eijsbouts GAC 11.33 298 2.67 252 3.97 267 817
24 Ines van den Berg AV Phoenix 11.53 274 2.79 276 2.77 168 718
25 Julie Imholz PAC 12.70 151 2.40 198 2.88 177 526

Meisjes Pupillen A 2e jaars

Naam Vereniging 60 meter verspringen kogel Totaal
1 Yara Linnekamp Hellas Utrecht 8.88 672 4.47 612 6.73 450 1734
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9.35 585 4.15 548 8.39 542 1675
3 Otte Wienese GAC 9.35 585 4.06 530 7.83 512 1627
4 Nynke van den Bedem Altis 9.75 517 3.93 504 7.46 492 1513
5 Grace Ann Pronk AV Sparta 9.28 597 3.83 484 6.38 429 1510
6 Sienna Klous AV Lycurgus 9.64 535 3.89 496 6.41 431 1462
7 Sarah Verkerk U-Track 9.47 564 3.75 468 5.16 352 1384
8 Aniek de Witt AV Nijkerk 9.79 511 3.58 434 6.30 424 1369
9 Feyi van den Elshout PAC 10.27 438 3.80 478 6.61 443 1359
10 Louiza Kruiswijk AV Atverni 9.84 503 3.74 466 5.57 379 1348
11 Annemarie Malais PAC 9.68 529 3.40 398 6.18 417 1344
12 Dominique Plaisier PAC 9.99 480 3.55 428 6.40 430 1338
13 Vicky Visser AV Atverni 9.67 530 3.44 406 5.80 393 1329
14 Amorena Volk Almere ’81 9.99 480 3.63 444 5.70 387 1311
15 Jade Hermkens AV Phoenix 9.97 483 3.56 430 5.86 397 1310
16 Manon Stringa AV Atverni 9.98 481 3.47 412 5.81 394 1287
17 Milou Eijsbroek AV Phoenix 9.84 503 3.38 394 5.22 356 1253
18 Jemina de Jonge PAC 9.99 480 3.59 436 4.56 311 1227
19 Chris van Meeuwen Hellas Utrecht 10.33 429 3.45 408 5.46 372 1209
20 Femke Beernink AV Phoenix 10.75 371 3.29 376 6.80 454 1201
21 Dagmar Heijstee AV Atverni 10.53 401 3.43 404 5.73 389 1194
22 Jerrely Bartelink Almere ’81 10.24 442 3.33 384 4.05 273 1099
23 Vera Adjoumani AV Atverni 10.70 377 3.29 376 4.16 281 1034
24 Xanne Vonk PAC 11.28 304 3.16 350 5.51 375 1029
25 Jetske Berman AV Phoenix 10.83 360 3.24 366 4.24 287 1013
26 Rosan de Bie GAC 10.66 383 2.98 314 4.61 314 1011
27 Laura Vleerlaag AV Atverni 11.06 331 2.87 292 4.88 333 956
Manon Kool PAC DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Kato Leusink GAC DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Shanella Bleecke Almere ’81 DNS 0 DNS 0 DNS 0 0

Meisjes Pupillen B

Naam Vereniging 50 meter verspringen kogel Totaal
1 Emma Scheepstra AV Atverni 8.85 437 3.26 370 5.37 366 1173
2 Carlijn  de Bie GAC 8.94 422 3.16 350 4.97 339 1111
3 Bo van der Aar DEM 8.88 432 3.43 404 3.89 261 1097
4 Eline Brinkhuis AV Phoenix 8.90 429 3.09 336 4.69 320 1085
5 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 8.56 487 3.02 322 3.54 233 1042
6 Elsie Baars AV Atverni 9.51 334 3.26 370 4.57 311 1015
7 Manon Vleerlaag AV Atverni 9.07 401 3.28 374 3.48 229 1004
8 Lieke Kool AV Atverni 9.21 379 3.04 326 3.10 197 902
9 Iris de Bie GAC 9.60 322 2.80 278 4.30 292 892
10 Dewi van Onselen AV Atverni 10.47 208 2.63 244 3.57 236 688
11 Dianne Vendrig AV Atverni 9.92 278 2.68 254 2.60 152 684
12 Kendra Limburg AV Triathlon 9.95 274 2.65 248 2.70 161 683
13 Tessa v.d. Wal Almere ’81 10.32 226 2.29 176 3.09 196 598
14 Jara van Arkel Almere ’81 10.11 253 1.78 74 3.41 223 550
15 Richelle Adjoumani AV Atverni 11.86 62 2.19 156 2.70 161 379

Meisjes Pupillen C

Naam Vereniging 50 meter verpringen foamspeer Totaal
1 Maharani te Velde AV Atverni 8.98 416 2.93 304 9.91 151 871
2 Annelou Praas AV Triathlon 9.23 376 2.94 306 9.75 147 829
3 Veerle Dijkstra AV Phoenix 9.91 279 2.54 226 8.12 113 618
4 Nena Henzing AV Phoenix 10.26 234 2.34 186 8.46 120 540
5 Jil-lian Swart AV Atverni 10.18 244 2.24 166 5.95 61 471
6 Noortje Broekstra AV Phoenix 11.05 143 2.61 240 3.29 0 383
7 Lisette Steenman Almere ’81 11.02 146 2.20 158 5.73 56 360
8 Agatha Nijman AV Atverni 11.09 138 2.13 144 5.95 61 343
9 Indyra Jonkers AV Triathlon 11.89 59 1.78 74 5.72 55 188

Uitslagen jeugdindoor junioren 14-1-2012

 60m JC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Antonio van den Heuvel GAC 7.73
2 Evbako Ogbeide PAC 7.80
3 Gennaro Biswane U-Track 7.81
4 Aldo Vree GAC 7.84
5 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 8.02
6 Dominique Jansink PAC 8.28
7 Pelle Gelderblom AV ’56 8.33
8 Bas Voermans PAC 8.35
9 Matthijs Redert PAC 8.42
10 Finn de Leng ADSV Dynamica 8.43
11 Lars Dirkzwager AV ’56 8.58
11 Erwin de Gier PAC 8.58
13 Sebastiaan van der Grift AV Phoenix 8.59
14 Wessel de Nijs THOR 8.79
15 Vincent Bouterse PAC 8.84
16 Boris Schram GAC 8.87
17 Joey Smit De Spartaan 8.89
18 Mart Kroon De Spartaan 8.90
18 David Bos PAC 8.90
20 Timo In ’t Hout PAC 8.93
21 Jetro van der Geest De Spartaan 9.04
22 Jacob Hilz PAC 9.05
23 Max Palsgraaf PAC 9.28
24 Rob Rekveld THOR 9.30
25 Yaran Wienneke GAC 9.34
26 Freek van der Weij AV Triathlon 9.55
27 Felix Burger Phanos 9.66
28 Tim van Ommeren THOR 9.90

60m JD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Robin Spoor AV Sparta 8.73
2 Finnian van der Steenhove PAC 8.88
3 Tim van Enk AV Phoenix 9.02
4 Ruben Heijnen Delta Sport 9.06
5 Valbor-Jaro Gorre PAC 9.19
6 Xander Stom THOR 9.32
7 Thorben Bos PAC 9.35
8 Twan van Tol De Spartaan 9.39
9 Tjerk van der Weij AV Triathlon 9.42
10 Stijn Lavooij AV ’56 9.63
11 Ruud Louter RK HAV 9.76
12 Marijn Kriegsman AV Triathlon 9.95
13 Robin Hetharia AV Phoenix 10.02
14 Thijs van Aken U-Track 10.38
15 Kylian Jonkers AV Triathlon 10.71
16 Vincent Moes THOR 10.79
Jesse Pupping AV Lycurgus DNF
Stefan Pol U-Track DNF

60m JD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Martin Oonincx THOR 8.26
2 Sergio van de Meide PAC 8.30
3 Bryan Pronk AV Sparta 8.39
4 Daan van Liere AV ’56 8.62
5 James Fung-Loy AV Sparta 8.82
6 Ramsey Angela PAC 8.83
7 Taco Blom AV ’56 8.84
8 Zipp de Bakker Hellas Utrecht 8.90
9 Yslain Verwaal PAC 8.93
10 Floris de Jong PAC 8.96
11 Juras  Huijben AV Phoenix 9.12
11 Leon van Aartsen ADSV Dynamica 9.12
13 Rens de Ridder ADSV Dynamica 9.55
14 Jorick de Vries AV ’56 9.58
15 Wesley van de Holst PAC 9.59
16 Joris Boon U-Track 9.68
17 Sam Lem De Spartaan 10.00
18 Timo van Amen THOR 10.05
19 Patrick Feijen GAC 10.32
20 Wolf Nederpel De Spartaan 10.62

60m MC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Marijke Boogerd AAV ’36 8.10
2 Killiana Heijmans PAC 8.23
3 Jessy van Ee Altis 8.34
4 Margot Keijzer PAC 8.40
5 Kim de Vos PAC 8.44
5 Yara van Dee AV Phoenix 8.44
7 Emma Cuperus THOR 8.48
8 Tamika Bonevacia AV Sparta 8.59
9 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht 8.62
10 Zyna van der Poel De Spartaan 8.63
11 Jolijn van Dijk GAC 8.67
12 Stevie Eekman PAC 8.68
13 Renee van Rookhuizen DEM 8.70
14 Annemijn van Broeck RK HAV 8.72
14 Jenna Vervoorn PAC 8.72
16 Sanne Vermeij De Spartaan 8.73
17 Celine den Bremer AV PEC 1910 8.82
17 Rachella Boodoe AV Phoenix 8.82
19 Roos den Engelse PAC 8.86
20 Amy Langen THOR 8.91
21 Lisanne Glorie DEM 8.92
22 Leideke Weller PAC 8.99
23 Nikki Kraaijeveld DEM 9.00
23 Marijn Staveren PAC 9.00
23 Floor van Reem PAC 9.00
26 Lise van de Velde PAC 9.03
27 Mellody Angela PAC 9.05
28 Eva Tetteroo AV Olympus ’70 9.08
29 Amy Vermeer DEM 9.10
29 Carolien de Pater Avantri 9.10
31 Shaya van Houdt PAC 9.11
32 Babette Klapwijk PAC 9.17
33 Imogen Beard AV Clytoneus 9.18
34 Annemarie ten Kate De Spartaan 9.20
35 Femke Bun RK HAV 9.23
36 Dana de Wit SAV 9.25
37 Nyke van der Poel De Spartaan 9.27
38 Fieke Witte AV Phoenix 9.28
39 Sevilha van der Tak PAC 9.29
40 Celina Rijk ADSV Dynamica 9.47
40 Djely Bus THOR 9.47
42 Anna Hartendorp THOR 9.50
42 Puck Remeeus PAC 9.50
44 Bobby van Voorthuizen PAC 9.58
45 Veerle van Loon THOR 9.63
46 Jorieke Beernink AV Phoenix 10.42
47 Fleur Rekveld THOR 10.63
48 Daniek Hoorn THOR 10.69
49 Roosemarijn Visschedijk THOR 11.18
Ilva van Houwelingen AV Parthenon DNF
Efe Agbie Groningen Atlet DNF
Winny Hasselton THOR DNF
Iris Goorden THOR DNF
Houda Douhdouh PAC DNF
Martha Brouwer Munoz AV Phoenix DNF

60m MD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Fenna Klapwijk PAC 8.37
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 8.76
3 Inas Chahid PAC 9.07
4 Nicole Etman PAC 9.13
5 Didi Wals AV Lycurgus 9.14
6 Nynke van den Heuvel Almere ’81 9.15
7 Pauline Hondema AV Lycurgus 9.24
8 Jill van Tricht PAC 9.34
9 Shanna Mol AV Lycurgus 9.48
9 Romy Kok AV Sparta 9.48
11 Eline Schade van Westrum DEM 9.54
12 Emma de Koning AV Lycurgus 9.59
12 Kimberley Booij De Spartaan 9.59
14 Juliette Pluimert De Spartaan 9.60
15 Jaimy van de Loo De Spartaan 9.63
16 Marilja Teixeira AV Sparta 9.67
17 Kim van der Aar DEM 9.81
18 Anneloes Pluimert De Spartaan 9.85
19 Nanne Gelderblom Delta Sport 9.89
20 Robin van Ommeren THOR 9.93
21 Onira Dijkmans PAC 9.96
22 Amber van Gastel THOR 10.30
23 Michelle van de Sande AV ’56 10.35
24 Esther Spruit AV Phoenix 10.47
25 Femke Brouwer AV Phoenix 10.53
26 Jannah de le Lijs AV Phoenix 10.56
27 Carlijn Zwart AV Phoenix 10.72
28 Tamar Withagen THOR 11.14
Veronika van den Berg AV Phoenix DNF

60m MD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Jinke van der Sluis AV Phoenix 8.71
2 Britta de Haan AV Clytoneus 8.73
3 Enid Duut PAC 8.79
4 Mirna Wiggers THOR 8.83
5 Merel Wevers AV ’34 8.95
6 Nida Huijben AV Phoenix 8.98
7 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 9.07
8 Mariska Poel DEM 9.08
9 Andrea Bouma De Spartaan 9.11
10 Evi van Loon AV ’40 9.20
11 Susanna van Grinsven PAC 9.35
12 Renee van Deudekom AV Lycurgus 9.50
13 Lotte van Stijn De Spartaan 9.63
14 Emma Rijsdijk PAC 9.66
15 Noelle Jonas AV Sparta 9.86
16 Judith Kok AV Phoenix 9.90
17 Dion Kies DEM 10.32
18 Lianne Daan De Spartaan 10.48
Hilmar Duut PAC DNF

60mh JC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Evbako Ogbeide PAC 8.78
2 Aldo Vree GAC 8.88
3 Antonio van den Heuvel GAC 9.18
4 Bart Hondeveld ARV Achilles 9.48
5 Bas Voermans PAC 9.53
6 Finn de Leng ADSV Dynamica 9.84
7 Mart Kroon De Spartaan 10.20
8 Wessel de Nijs THOR 10.28
9 Pelle Gelderblom AV ’56 10.34
9 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 10.34
11 Gennaro Biswane U-Track 10.39
12 Boris Schram GAC 10.42
13 Yaran Wienneke GAC 11.49
14 Tim van Ommeren THOR 13.08
15 Rob Rekveld THOR 13.25

60mh JD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Robin Spoor AV Sparta 10.48
2 Valbor-Jaro Gorre PAC 11.36
3 Tjerk van der Weij AV Triathlon 11.42
4 Ruben Heijnen Delta Sport 11.96
5 Xander Stom THOR 12.06
6 Stijn Lavooij AV ’56 12.38
7 Marijn Kriegsman AV Triathlon 12.99
8 Vincent Moes THOR 13.94
9 Kylian Jonkers AV Triathlon DQ
Jesse Pupping AV Lycurgus DNF

60mh JD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Sergio van de Meide PAC 9.69
2 Bryan Pronk AV Sparta 9.94
3 Ramsey Angela PAC 10.03
4 Zipp de Bakker Hellas Utrecht 10.13
5 Martin Oonincx THOR 10.19
6 Jelle de Jong AV Edam 10.27
7 Daan van Liere AV ’56 10.49
8 Yslain Verwaal PAC 10.54
9 James Fung-Loy AV Sparta 10.72
10 Jurgen van der Zwet De Spartaan 11.21
11 Taco Blom AV ’56 11.34
12 Rens de Ridder ADSV Dynamica 11.94
13 Juras  Huijben AV Phoenix 12.28
14 Jorick de Vries AV ’56 12.97

60mh MC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Marijke Boogerd AAV ’36 9.16
2 Jessy van Ee Altis 9.44
3 Maayke Tjin-A-Lim AV Sparta 9.64
4 Killiana Heijmans PAC 9.83
5 Sanne Vermeij De Spartaan 9.96
6 Amy Vermeer DEM 10.12
7 Eva Tetteroo AV Olympus ’70 10.26
8 Lisanne Glorie DEM 10.42
9 Zyna van der Poel De Spartaan 10.44
10 Jolijn van Dijk GAC 10.75
11 Celine den Bremer AV PEC 1910 10.81
12 Emma Cuperus THOR 10.93
13 Noelle Kreijsig DEM 10.97
14 Fieke Witte AV Phoenix 11.05
15 Annemijn van Broeck RK HAV 11.08
16 Hanna Voorberg AV Lycurgus 11.10
17 Femke Bun RK HAV 11.28
18 Mariska Hoogkamer De Spartaan 11.33
19 Annemarie ten Kate De Spartaan 11.44
20 Djely Bus THOR 11.54
21 Anna Hartendorp THOR 11.60
22 Renee van Rookhuizen DEM 12.19
23 Celina Rijk ADSV Dynamica 12.39
24 Veerle van Loon THOR 12.41
25 Dana de Wit SAV 12.62
26 Imogen Beard AV Clytoneus 13.19
27 Daniek Hoorn THOR 14.22
28 Fleur Rekveld THOR 15.29
29 Jorieke Beernink AV Phoenix 16.44
Ilva van Houwelingen AV Parthenon DNF
Efe Agbie Groningen Atlet DNF
Nikki Kraaijeveld DEM DNF
Winny Hasselton THOR DNF
Roosemarijn Visschedijk THOR DNF
Iris Goorden THOR DNF

60mh MD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 10.92
2 Didi Wals AV Lycurgus 11.12
3 Emma de Koning AV Lycurgus 11.45
4 Pauline Hondema AV Lycurgus 12.16
5 Jaimy van de Loo De Spartaan 13.30
6 Michelle van de Sande AV ’56 13.36
7 Eline Schade van Westrum DEM 13.40
8 Esther Spruit AV Phoenix 13.42
9 Robin van Ommeren THOR 13.60
10 Kim van der Aar DEM 13.64
11 Veronika van den Berg AV Phoenix 13.79
12 Jannah de le Lijs AV Phoenix 14.08
13 Amber van Gastel THOR 14.90

60mh MD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Britta de Haan AV Clytoneus 10.07
2 Hilmar Duut PAC 10.55
3 Nida Huijben AV Phoenix 10.68
4 Merel Wevers AV ’34 10.94
5 Mariska Poel DEM 11.89
6 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 12.04
7 Evi van Loon AV ’40 12.39
8 Emma van Arendonk THOR 12.74
9 Dion Kies DEM 12.83
Noelle Jonas AV Sparta DNF

hoogspringen JD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Xander Stom THOR 1.30
2 Marijn Kriegsman AV Triathlon 1.25
3 Ruud Louter RK HAV 1.25
4 Stijn Lavooij AV ’56 1.20
5 Kylian Jonkers AV Triathlon 1.10
6 Thijs van Aken U-Track 1.05
6 Robin Hetharia AV Phoenix 1.05
Jesse Pupping AV Lycurgus DNS
Stefan Pol U-Track DNS

hoogspringen JD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Zipp de Bakker Hellas Utrecht 1.55
2 Jelle de Jong AV Edam 1.55
3 Martin Oonincx THOR 1.50
4 Rens de Ridder ADSV Dynamica 1.45
5 Daan van Liere AV ’56 1.25
6 Taco Blom AV ’56 1.20
6 Wolf Nederpel De Spartaan 1.20
6 Jurgen van der Zwet De Spartaan 1.20
6 Jorick de Vries AV ’56 1.20
6 Juras  Huijben AV Phoenix 1.20
6 Joris Boon U-Track 1.20
12 Timo van Amen THOR 1.15

hoogspringen MD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 1.35
2 Emma de Koning AV Lycurgus 1.30
2 Didi Wals AV Lycurgus 1.30
4 Shanna Mol AV Lycurgus 1.25
4 Eline Schade van Westrum DEM 1.25
6 Marilja Teixeira AV Sparta 1.20
6 Romy Kok AV Sparta 1.20
6 Michelle van de Sande AV ’56 1.20
9 Kim van der Aar DEM 1.15
9 Jaimy van de Loo De Spartaan 1.15
9 Robin van Ommeren THOR 1.15
9 Jannah de le Lijs AV Phoenix 1.15
13 Femke Brouwer AV Phoenix 1.10
14 Esther Spruit AV Phoenix 1.05
14 Carlijn Zwart AV Phoenix 1.05
14 Veronika van den Berg AV Phoenix 1.05
17 Amber van Gastel THOR 1.00

hoogspringen MD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Nida Huijben AV Phoenix 1.35
2 Mariska Poel DEM 1.35
2 Evi van Loon AV ’40 1.35
4 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 1.30
5 Noelle Jonas AV Sparta 1.20
6 Dion Kies DEM 1.15
6 Mirna Wiggers THOR 1.15
6 Emma van Arendonk THOR 1.15
Britta de Haan AV Clytoneus DNS

kogelstoten JC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Finn de Leng ADSV Dynamica 11.39
2 Bart Hondeveld ARV Achilles 11.23
3 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 10.80
4 Antonio van den Heuvel GAC 9.60
4 Matthijs Redert PAC 9.60
6 Bas Voermans PAC 9.28
7 Timo In ’t Hout PAC 8.36
8 Sebastiaan van der Grift AV Phoenix 8.13
9 Lars Dirkzwager AV ’56 8.08
10 Aldo Vree GAC 8.06
11 Boris Schram GAC 8.04
12 David Bos PAC 8.03
13 Tim van Ommeren THOR 7.72
14 Wessel de Nijs THOR 7.63
15 Pelle Gelderblom AV ’56 7.51
16 Joey Smit De Spartaan 7.50
17 Freek van der Weij AV Triathlon 6.23
18 Yaran Wienneke GAC 6.09
19 Rob Rekveld THOR 5.64

kogelstoten JD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Robin Spoor AV Sparta 8.88
2 Ruud Louter RK HAV 8.74
3 Thorben Bos PAC 7.59
4 Robin Hetharia AV Phoenix 7.07
5 Tim van Enk AV Phoenix 6.47
6 Tjerk van der Weij AV Triathlon 5.87
7 Kylian Jonkers AV Triathlon 5.84
8 Twan van Tol De Spartaan 5.70
9 Stijn Lavooij AV ’56 5.53
10 Marijn Kriegsman AV Triathlon 5.40
11 Ruben Heijnen Delta Sport 5.05
12 Thijs van Aken U-Track 4.83
Stefan Pol U-Track DNS

kogelstoten JD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Bryan Pronk AV Sparta 10.53
2 Quinten van der Veer PAC 9.87
3 Marijn Graafland PAC 9.02
4 James Fung-Loy AV Sparta 9.00
5 Martin Oonincx THOR 8.30
6 Daan van Liere AV ’56 8.20
7 Yslain Verwaal PAC 7.62
8 Rens de Ridder ADSV Dynamica 7.54
9 Jurgen van der Zwet De Spartaan 6.97
10 Taco Blom AV ’56 6.77
11 Leon van Aartsen ADSV Dynamica 6.62
12 Sam Lem De Spartaan 6.58
13 Jorick de Vries AV ’56 6.55
13 Juras  Huijben AV Phoenix 6.55
15 Patrick Feijen GAC 6.41
16 Wolf Nederpel De Spartaan 6.18
17 Timo van Amen THOR 4.79
Zipp de Bakker Hellas Utrecht DNS
Jelle de Jong AV Edam DNS

kogelstoten MC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Leideke Weller PAC 11.16
2 Yara van Dee AV Phoenix 10.75
3 Carolien de Pater Avantri 10.38
4 Maayke Tjin-A-Lim AV Sparta 10.11
5 Eva Tetteroo AV Olympus ’70 9.51
6 Danique Bosman PAC 9.46
7 Amy Langen THOR 8.96
8 Amy Vermeer DEM 8.68
9 Hanna Voorberg AV Lycurgus 8.60
10 Jenna Vervoorn PAC 8.53
11 Shaya van Houdt PAC 8.49
12 Annemarie ten Kate De Spartaan 8.24
13 Tamika Bonevacia AV Sparta 8.04
14 Nyke van der Poel De Spartaan 8.00
15 Stevie Eekman PAC 7.97
16 Imogen Beard AV Clytoneus 7.88
17 Femke Bun RK HAV 7.80
18 Ilva van Houwelingen AV Parthenon 7.70
19 Annemijn van Broeck RK HAV 7.55
20 Jolijn van Dijk GAC 7.37
21 Jorieke Beernink AV Phoenix 7.16
22 Lisanne Glorie DEM 7.10
23 Babette Klapwijk PAC 7.06
24 Rachella Boodoe AV Phoenix 6.83
25 Fleur Rekveld THOR 6.82
26 Anna Hartendorp THOR 6.70
27 Emma Cuperus THOR 6.59
28 Veerle van Loon THOR 6.46
29 Renee van Rookhuizen DEM 6.35
30 Daniek Hoorn THOR 6.29
31 Roosemarijn Visschedijk THOR 5.46
32 Fieke Witte AV Phoenix 4.87
Djely Bus THOR DNS
Winny Hasselton THOR DNS
Iris Goorden THOR DNS
Houda Douhdouh PAC DNS
Talitha Guerrero-Obando PAC DNS
Martha Brouwer Munoz AV Phoenix DNS

kogelstoten MD1

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Didi Wals AV Lycurgus 9.72
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 9.45
3 Inas Chahid PAC 9.38
4 Marilja Teixeira AV Sparta 8.52
5 Emma de Koning AV Lycurgus 8.22
6 Eline Schade van Westrum DEM 7.88
7 Robin van Ommeren THOR 7.51
8 Michelle van de Sande AV ’56 7.46
9 Kimberley Booij De Spartaan 7.39
10 Pauline Hondema AV Lycurgus 7.27
11 Anneloes Pluimert De Spartaan 7.13
12 Juliette Pluimert De Spartaan 6.91
13 Nanne Gelderblom Delta Sport 6.76
14 Amber van Gastel THOR 6.75
15 Jannah de le Lijs AV Phoenix 6.44
16 Esther Spruit AV Phoenix 6.42
17 Shanna Mol AV Lycurgus 6.21
18 Femke Brouwer AV Phoenix 5.26
19 Carlijn Zwart AV Phoenix 5.02
20 Romy Kok AV Sparta 4.96
21 Tamar Withagen THOR 4.76

kogelstoten MD2

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Enid Duut PAC 10.95
2 Hilmar Duut PAC 10.51
3 Jinke van der Sluis AV Phoenix 9.69
4 Renee van Deudekom AV Lycurgus 9.32
5 Nida Huijben AV Phoenix 8.75
6 Emma van Arendonk THOR 8.10
7 Britt van den Nieuwendijk Delta Sport 7.80
8 Susanna van Grinsven PAC 7.27
9 Lotte van Stijn De Spartaan 7.06
10 Andrea Bouma De Spartaan 6.88
11 Noelle Jonas AV Sparta 6.64
12 Lianne Daan De Spartaan 6.12
13 Dion Kies DEM 5.75

verspringen JC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Bas Voermans PAC 5.53
2 Bart Hondeveld ARV Achilles 5.49
3 Evbako Ogbeide PAC 5.45
4 Antonio van den Heuvel GAC 5.36
5 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus 5.33
6 Erwin de Gier PAC 5.16
7 Aldo Vree GAC 4.95
8 Sebastiaan van der Grift AV Phoenix 4.90
9 Pelle Gelderblom AV ’56 4.85
10 Finn de Leng ADSV Dynamica 4.80
11 Dominique Jansink PAC 4.74
12 Boris Schram GAC 4.62
14 Gennaro Biswane U-Track 4.58
15 Jetro van der Geest De Spartaan 4.45
16 Vincent Bouterse PAC 4.41
17 Jacob Hilz PAC 4.40
18 Lars Dirkzwager AV ’56 4.35
19 Mart Kroon De Spartaan 4.33
21 Wessel de Nijs THOR 4.26
22 Yaran Wienneke GAC 4.10
23 Max Palsgraaf PAC 4.05
24 Joey Smit De Spartaan 4.04
26 Tim van Ommeren THOR 3.66
27 Rob Rekveld THOR 3.56
28 Felix Burger Phanos 3.39

verspringen JD1

Plts Atleet Vereniging Prest
20 Finnian van der Steenhove PAC 4.32

verspringen JD2

Plts Atleet Vereniging Prest
12 Sergio van de Meide PAC 4.62
25 Wesley van de Holst PAC 3.88

verspringen MC

Plts Atleet Vereniging Prest
1 Killiana Heijmans PAC 5.14
2 Maayke Tjin-A-Lim AV Sparta 4.87
3 Kim de Vos PAC 4.78
4 Eva Tetteroo AV Olympus ’70 4.71
5 Tamika Bonevacia AV Sparta 4.61
6 Roos den Engelse PAC 4.53
7 Lise van de Velde PAC 4.51
8 Nikki Kraaijeveld DEM 4.48
9 Margot Keijzer PAC 4.45
10 Celine den Bremer AV PEC 1910 4.44
11 Jolijn van Dijk GAC 4.43
12 Emma Cuperus THOR 4.41
13 Renee van Rookhuizen DEM 4.40
13 Sanne Vermeij De Spartaan 4.40
15 Imogen Beard AV Clytoneus 4.39
16 Daphne Linnekamp Hellas Utrecht 4.36
17 Noelle Kreijsig DEM 4.34
17 Zyna van der Poel De Spartaan 4.34
19 Mellody Angela PAC 4.33
20 Floor van Reem PAC 4.30
21 Hanna Voorberg AV Lycurgus 4.29
22 Carolien de Pater Avantri 4.25
23 Shaya van Houdt PAC 4.23
24 Puck Remeeus PAC 4.21
25 Amy Langen THOR 4.18
26 Lisanne Glorie DEM 4.14
27 Bobby van Voorthuizen PAC 4.12
28 Marijn Staveren PAC 4.10
29 Mariska Hoogkamer De Spartaan 4.09
30 Rachella Boodoe AV Phoenix 4.06
31 Sevilha van der Tak PAC 3.88
32 Djely Bus THOR 3.86
32 Anna Hartendorp THOR 3.86
34 Fieke Witte AV Phoenix 3.78
35 Femke Bun RK HAV 3.76
36 Amber Hermse PAC 3.74
37 Amy Vermeer DEM 3.70
38 Celina Rijk ADSV Dynamica 3.60
39 Annemarie ten Kate De Spartaan 3.59
40 Onira Dijkmans PAC 3.54
41 Veerle van Loon THOR 3.25
42 Annemijn van Broeck RK HAV 3.20
43 Fleur Rekveld THOR 3.08
44 Jorieke Beernink AV Phoenix 3.03
45 Daniek Hoorn THOR 3.00
46 Roosemarijn Visschedijk THOR 2.95
Ilva van Houwelingen AV Parthenon DNS
Efe Agbie Groningen Atlet DNS
Winny Hasselton THOR DNS
Iris Goorden THOR DNS
Martha Brouwer Munoz AV Phoenix DNS

Actueel

Clubnieuws

Nieuwe picknicktafel in het Panbos

27-09-2022

Al zolang de recreanten op zaterdag in het Panbos trainen, maken ze ná de training gebruik van de picknicktafel bij de parkeerplaats. Ook interessant:Het Phoenix-moment van Herman LenferinkIn memoriam Knud

lees verder...
Bestuurnieuws

Resultaat brainstormavond

26-09-2022

Op vrijdag 2 september 2022 is er met een 25-tal actieve Phoenix-leden gesproken over de richting die we met Phoenix op willen gaan. Aan de hand van persoonlijke Phoenix-dromen is

lees verder...
Clubnieuws

Geef je nu op voor het Phoenix Jeugdkamp

25-09-2022

Tussen 7 en 9 oktober gaat de jeugd weer een weekend lang gezellig op kamp! Het belooft een ontzettend leuk, sportief en vooral gezellig geheel te worden. Dat wil je

lees verder...

Agenda

september 2022
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« aug   okt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in