Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Ok wint 3k van de Vechtloop

Dinsdag 26 augustus heeft Ok de Kiefte de 3K van de Vechtloop Maarssen gewonnen! Na de eerste ronde gebruikt te hebben als oefening in het volgen, is hij er de tweede ronde vandoor gegaan en sprintte het laatste deel de motorrijder er zelfs nog uit! Zijn tijd was 11.36 minuten.

Een geweldige prestatie natuurlijk van Ok. Zijn trainer Leon Graumans stak zijn enthousiasme dan ook niet onder stoelen of banken:

“De woensdagavondtrainingen bij de MILA juniorengroep gaan zich steeds meer uitbetalen bij Ok. Bij het NK atletiek in het Olympisch Stadion werd er al een snelle 1000m afgewerkt in de kidsrun (3:11.48). Daar wist hij net geen beslag op de eerste plek te leggen. Maar in Maarssen was het wel raak. Het verschil met de nummer 2 was met ruim een halve minuut groot. Mogelijk zitten er in het na-seizoen nog snellere tijden in!”

Actueel

Studentennieuws

Verslag Batavierenrace

12-05-2023

Vrijdagmiddag 28 april was het eindelijk zover, de Batavierenrace! Zowel het Phoenix team als het universiteitsteam van Utrecht verzamelden op het station om vervolgens naar Enschede of Nijmegen te vertrekken.

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag april

06-05-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand april. April stond in het teken van de Batavierenrace,

lees verder...
Clubnieuws

Zomeravondcup 2023: Phoenix-dames verpletteren parcoursrecords op de 5km en 10km

26-04-2023

De eerste avond is weer een feit! Het was weer een mooie sportieve avond, met zowel een record aantal deelnemers als op de 5 en de 10km bij de dames

lees verder...

Agenda

mei 2023
MDWDVZZ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« apr   jun »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in