Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Ondertussen in Naaldwijk

Ons aangeprezen als een leuke – en bovendien speerpunt – wedstrijd, gingen we zondag 11 december naar Naaldwijk. Een wedstrijd voor c/d-junioren.

Zul je altijd zien dat dan precies de Phoenix-clinics gehouden worden. Aan Nida, Juras, Luc (Reij) en Jinke de eer om Phoenix te vertegenwoordigen bij Olympus. De afvaardiging van Phoenix was al klein, maar werd nog kleiner, want Luc moest wegens ziekte afhaken.

Ons aangeprezen als een leuke wedstrijd, gingen we zondag 11 december naar Naaldwijk. Een wedstrijd voor c/d-junioren.

We parkeerden onder de hoogspanningsmast en liepen richting de vrolijke wit/oranje hal. Een heel gedoe om de ingang te vinden, want we hadden het toegangspad even over het hoofd gezien. Dat je de baan aan de zij- en achterkant bijna kan aanraken, maar er steeds een sloot tussenzit. Toch nog op het juiste pad geraakt, maar net te laat om getuige te zijn van de hordenrace van Nida.

Ze was prachtig gestart, vertelde ze, maar vervolgens pijnlijk aan een horde blijven hangen. Lopen ging daardoor niet lekker meer. En ook haar broer ging wegens kramp in zijn been niet aan de loopnummers meedoen. Maar ze bleven nog wel voor het kogelstoten.

Maar goed ook, want Nida haalde daar een PR van 8,14. Juras kan Marjolijn van der Sluis helaas niet terugvinden in de uitslagen. Jinke bleef als enige Phoeniciër over. Met een tijd van 8.84 op de sprint, 8,79 meter op kogel en 4,33 meter op ver werd ze vierde in de meerkamp. Net geen medaille,maar wel een zeer verdiende MacFlurry op de terugweg!

Actueel

Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...

Agenda

maart 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« feb   apr »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in