Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Phoenix wederom op podium Haasjescross

Nijmegen, zaterdag 24 november 2007 – In navolging van 2005 (3e) en 2006 (2e en 3e plaats) heeft Phoenix ook dit jaar beslag weten te leggen op een podiumplaats tijdens de tradionele 9e Haasjescross in Nijmegen.

Phoenix was dit jaar met 3 teams afgevaardigd (15 atleten). Naast de strijd om het podium werd het eigenlijk ook een strijd tussen het 1e en 2e team van Phoenix.

Phoenix wederom op podium Haasjescross

In het eerste team gingen de 400/800 atleten van Joost Borm (Bas Jubels, Erik Deiman, Suzanne Landman, Eline vd Broek, Maud van Alphen) de strijd aan met de sprinters/MLA atleten van het 2e team (Maarten van Ommen, Jeroen Moorman, Zita Soons, Maaike Groendijk).

Doelstelling van deze cross over rondjes van 1km is zo snel mogelijk in een team van 4 tot 5 personen de 15x1km cross af te leggen. Start en finish van iedere ronde is op de atletiekbaan en via het bos naast de baan wordt een ronde van 1000m gemaakt. De vrouwen (minimaal 2) moeten samen in ieder geval 5km hebben afgelegd.

Phoenix wederom op podium Haasjescross

Uiteindelijk ging het 2e team (aangevuld met een snelle loper van Acquila uit Amsterdam) er met de podiumplek vandoor, al viel de beslissing pas in de laatste kilometer.

Op het kiekje hierboven onbreken Eline vd Broek, Maud van Alphen en Sjoerd Pater nog.

Actueel

AV Phoenix

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...

Agenda

juni 2025
MDWDVZZ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in