Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

400/800m groep

Voor alle 400m / 800m liefhebbers wordt vanaf nu elke woendagavond een specifieke training gegeven. De basisuitgangspunten van de Verheulmethode worden in die training vertaald naar de specifieke vereisten van de 400/800 meter loper/loopster.

Ben je zo’n 400m/800m liefhebber? Kom dan beslist langs want dit moet je toch echt meegemaakt hebben. Je kleinkinderen zullen later met open mond naar je luisteren, reken maar!

De trainingen zijn gevarieerd; na een afwisselende warming up zijn er steeds drie trainingsblokjes, waarbij het tweede blok het pittigst is. In de loop van de winter wordt een seizoensopbouw doorgewerkt. De maanden oktober en november zullen vooral gericht zijn op kwantiteit; kracht en inhoud. Maar de trainingen zullen speels in de uitvoering zijn en altijd omlijst zijn met soepel snelheidswerk. Want dat moet wel steeds worden bijgehouden. En de soeplesse zal in een efficient tempo worden getraind.

Tracteer jezelf: kom woensdag!

Actueel

AV Phoenix

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...

Agenda

juni 2025
MDWDVZZ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in