Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Nieuw CR Luc Reij

Rotterdam, 17 augustus 2012 – Bij de PAC-instuif in Rotterdam heeft Luc Reij afgelopen vrijdag zijn clubrecord op de 100 meter horden aangescherpt tot 13.95, zijn eerste keer onder de 14 seconden.

Net als in Utrecht werd er gelopen in gemengde series, met jongens C, meisjes A en dames. Desondanks had Luc geen echte tegenstand, zoals al het hele seizoen de directe concurrentie ontbreekt.

Dit was een goede voorbereiding op de Nationale C-Spelen aanstaande zaterdag, waar Luc voor het eerst dit seizoen zijn echte concurrenten treft. Twee van hen hebben al beduidend harder gelopen met 13.64 en 13.67, dus de opgave zal dit jaar nog zwaarder zijn dan voorheen. Maar Luc is een toernooi-loper: hoe meer wedstrijdspanning, hoe beter. Er zijn dus kansen…

Neeltje van Hulten (V35) liep 15.20 op de 100 horden en 13.43 op de 100 vlak, het geringe verschil van minder dan 2 seconden op beide afstanden geeft wel aan hoe goed haar hordetechniek is: ze verliest minder dan 0,2 seconde per horde. In iets mindere mate geldt dit ook voor Luc, die 12.06 liep op de 100 vlak.

Beeld: Michel Reij

Actueel

AV Phoenix

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...

Agenda

juni 2025
MDWDVZZ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in