Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Phoenix mannen GOUD op 4×400, MA & MC brons op Zweedse

Bij de Nationale Estafettekampioenschappen in Amstelveen hebben de Phoenix-mannen het goud opgehaald. Hiermee werd de zure nasmaak van de competitie enigszins verzacht. Dennis de Groot, Jeroen Rodenburg, Patrick Wieser en Bas Jubels kwamen in een spannende race tot 3.28.01. met de nummers 2 en 3 op een seconde. Het was voor de mannen het eerste goud sinds 2004 (4x100m), waar Bas toen overigens ook bij betrokken was.

Op de 4x100m bij de MA kwamen Kyra Pluimakers, Julia Orbons, Yara van Dee en Lisa Rodenburg tot een zeer verdienstelijke 4e plaats in 53.64 en bleven daarmee niet eens zo heel ver van het belegen CR van 52.98 uit 1990. Verder was er een grote afvaardiging pupillen en junioren actief.

Zondag waren er minstens net zoveel Phoeniciërs aanwezig in Amstelveen. Vroeg stonden de Zweedse estaffets op het programma. Bij de MA resulteerde dit in een bronzen plak. Chapeau! De MC (Nida, Fieke, Jinke & Luna) wisten deze medaille ook te bemachtigen in een tijd van 2.27.11. Het CR bij de dames senioren staat op 2.23.7 uit 2002. Daar zaten ze niet ver vanaf! De heren van Phoenix kwamen helaas niet uit de verf bij de wissels waardoor kostbare tienden werden verloren. In de laatste meters werden ze voorbij gelopen: een vierde plaats was het resultaat.
De junioren hebben de 4×600 (D’s) en de 4×800 (C’s) met verve uitgelopen. Niet de besten, maar ze genoten van elke meter en hebben voor het team gestreden. Bij de sprintesfattes, de ‘normale’ afstanden, deden de junioren ook mee. Dat leverde een aantal goede races op met wissels van hetzelfde niveau. Dat belooft wat voor de baancompetitie volgend jaar.

Als afsluiting stond er nog een ludiek onderdeel op het programma: de 10x100m Club. Voor Phoenix deden mee: Luc (JC), Filip (JC), Juras (JC), Ok (JD), Dennis (S), Bas (S), Jeroen (S), Patrick (S), Jinke (MC) en Nida (MC). Zij hebben in deze georganiseerde chaos hun serie gewonnen! Erg knap met dit gevarieerde team.

Een leuk toernooi en ik hoorde al veel stemmen opgaan voor een herhaling volgend jaar.

Actueel

Clubnieuws

Loop mee met de Jannet Vermeulen Lichtjesloop

06-12-2023

De dagen worden korter, de nachten kouder… En dat betekent: tijd voor de traditionele Lichtjesloop, en dit keer niet zomaar een lichtjesloop, maar de enige echte ‘Jannet Vermeulen Lichtjesloop’! Verlicht

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag november

06-12-2023

Dat was november voor USAG Phoenix! In november zijn wij wezen poolen, was er een bouw-je-lampion borrel, vond dé cobo plaats, was er een uitwisseling met Helios en hebben wij

lees verder...
Clubnieuws

Actie van dichtbij meemaken? Word NK vrijwilliger

24-11-2023

Het NK Junioren U18 & U20 komt van 14 – 16 juni 2024 weer naar Utrecht en wordt natuurlijk weer door de drie Utrechtse verenigingen georganiseerd. Hier willen we uiteraard

lees verder...

Agenda

december 2023
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« nov   jan »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in