Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013

Dit zijn de resultaten van de finale pupillencompetitie op 14-09-2013. De onderdelen waren: 600m, 1000m, ploegen driekamp, estafettes en meerkamp. Happy scrolling!

1e pupillen competitie 2014
Ariane en Vera (MPC) die zich opmaken voor het eerste onderdeel de estafette.

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 – lange afstand

Jongens mini-pupillen (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Florian Vriezen GAC 02:15,3
2 Niels Gerritsen AV Atverni 02:27,7
3 Gijs Bomer Hellas Utrecht 02:30,2
4 Diederik van der Vliet AV Pijnenburg 02:30,8
5 Finn van Ek Hellas Utrecht 02:32,9
6 Ivar Kleuver Almere ’81 02:34,6
7 Yasper van Hoegee AV Pijnenburg 02:36,6
8 Rick Snijder AV Triathlon 02:36,9
9 Job van de Vegt AV Phoenix 02:43,0
10 Micha Castillion Almere ’81 02:44,0
11 Jesse Holder Fit 02:51,3
12 Aaron Brökelmann AV Triathlon 02:52,9
13 Merijn Couperus AV Phoenix 02:53,0
14 Pepijn Wierenga Almere ’81 02:53,4
15 Senna Fransen AV Zeewolde 02:54,1
Jesse Rijzewijk GAC DNF
Luc de Wit AV Pijnenburg DNF
Teije van der Kooij Fit DNF
Riley Plet Almere ’81 DNF

Jongens pupillen C (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Harm Olde VAV 02:04,3
2 Mees Overbeek Altis 02:07,9
3 Mattis Noam Hilgeman AV Zuidwal 02:08,0
4 Senna Kampinga AV Zeewolde 02:08,4
5 Tijmen van Diggelen AV Clytoneus 02:12,8
6 Tom Molen Hellas Utrecht 02:16,7
7 Lars Molenkamp Almere ’81 02:17,5
8 Julian van Aalst AV Clytoneus 02:19,5
9 Luc Clevett AV Zuidwal 02:20,4
10 Reinier van Aalst AV Clytoneus 02:20,7
11 Thijn Dorrestein GAC 02:21,5
12 Julian Hogenkamp BAV 02:21,7
13 David Elzinga GAC 02:22,2
14 Marijn van der Harst Altis 02:22,4
15 Mathijs Kwakman AV Pijnenburg 02:23,3
Luka Faase AV Pijnenburg DNF

Jongens pupillen B (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Christopher Lam Almere ’81 03:38,8
2 Job Linssen AV Zuidwal 03:42,1
3 Martijn Pos Hellas Utrecht 03:43,4
4 Jasper van Craaikamp VAV 03:44,0
5 Rens Ploeg AV Pijnenburg 03:48,5
6 Robin Pos GAC 03:50,4
7 Ralph-Karsten van der Vli AV Pijnenburg 03:51,7
8 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 03:55,6
9 Daniël van der Poel AV Phoenix 03:55,9
10 Martijn Mulder Almere ’81 03:57,3
11 Kenny Elings AV Zuidwal 03:58,3
12 Robin Nigtevegt AV Zuidwal 04:01,5
13 Jurre de Bree AV Atverni 04:05,8
14 Dat de Kiefte AV Phoenix 04:07,9
Jamie Sesay Almere ’81

Jongens pupillen A1 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Yoram Vriezen GAC 03:28,6
2 Max van Liempdt Almere ’81 03:30,5
3 Alex van Buttingha Wicher AV Tempo 03:39,4
4 Djimon de Groot Almere ’81 03:45,9
5 Joey Daselaar AV Pijnenburg 03:46,7
6 Boris van de Beek BAV 03:47,8
7 Savinho Slijngard AV Spirit 03:47,8
8 Tim Thuijs AV Tempo 03:48,8
9 Imme v.d. End AV Tempo 03:48,9
10 Tim Weber Almere ’81 03:49,8
11 Nathan Oerlemans Altis 03:52,6
12 Tim de Wild OSM ’75 03:55,7
13 Nando Keers GAC 03:55,9
Nigel Kenepa Altis DNF
Femi Ekker Hellas Utrecht DNF

Jongens pupillen A2 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni 03:05,6
2 Viggo Parool AV Atverni 03:13,3
3 Pablo Velt AV Pijnenburg 03:17,9
4 Connor van der Kuijl Almere ’81 03:19,7
5 Stijn van Essen Altis 03:23,3
6 Olivier Voschezang GAC 03:26,7
7 Roeland van der Ploeg AV Clytoneus 03:27,9
8 Tobias van Ee GAC 03:32,3
9 Thom Uitenbosch Almere ’81 03:33,3
10 Willem Veldpaus AV Phoenix 03:36,7
11 Luc Blank GAC 03:42,3
12 Owen van der Weijden AV Clytoneus 03:45,6
13 Aled Elings AV Zuidwal 03:50,5
14 Daan van de Coevering Fit 03:52,2
15 Ton van Mameren AV Triathlon 04:09,7

Meisjes mini-pupillen (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Vera Lutgendorp Almere ’81 02:26,4
2 Laila Yahyaoui Almere ’81 02:26,4
3 Anouk Leguit Almere ’81 02:27,7
4 Jikke van der Ploeg AV Triathlon 02:28,4
5 Sophie Fransen AV Zuidwal 02:31,3
6 Noortje Wouters GAC 02:33,7
7 Jiska Welp GAC 02:42,2
8 Nienke Feenstra GAC 02:44,1
9 Paula Kliphuis GAC 02:47,0
10 Olivie van der Linden Hellas Utrecht 02:47,9
11 Floor Bomer Hellas Utrecht 02:52,2
12 Pien de Vooght BAV 02:54,0
13 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 02:57,8
14 Ireen Stoter AV Triathlon 03:02,2
15 Esmee Heesters Almere ’81 03:05,9
16 Sophie Zoomer AV Phoenix 03:08,0
Imme Sipma GAC DNF
Maureen de Wit AV Atverni DNF
Fleur van Duinen Almere ’81 DNF

Meisjes pupillen C (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lianne Wuring GAC 02:11,8
2 Selina Franken Almere ’81 02:15,7
3 Loes Kempe Altis 02:20,4
4 Ella de Bruijne AV Zuidwal 02:22,4
5 Maya Clark Hellas Utrecht 02:23,4
6 Isa van Sintmaartensdijk AV Triathlon 02:24,5
7 Janna van de Coevering Fit 02:25,2
8 Febe Bakker BAV 02:25,3
9 Joyce Bakker Schut AV Triathlon 02:25,7
10 Manon Greeve GAC 02:27,6
11 Fien Linssen AV Zuidwal 02:31,0
12 Maaike van Kesteren GAC 02:34,9
13 Kyra Hofland GAC 02:35,7
14 Gwen de Droog Almere ’81 02:37,3
15 Julienne Olie Hellas Utrecht 02:39,2
Asraar Kortokela AV Zuidwal DNF

Meisjes pupillen B (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Myrte van der Schoot GAC 03:45,5
2 Annelou Praas AV Triathlon 03:54,5
3 Meike Leenmders VAV 03:56,7
4 Charlize Mamman Altis 04:02,5
5 Aimée Smidt Almere ’81 04:11,4
6 Marinka Schuurman Altis 04:13,5
7 Femke Leguit Almere ’81 04:14,5
8 Nynke Streppel Fit 04:15,5
9 Lisanne Boot Hellas Utrecht 04:16,5
10 Nina van der Vat AV Triathlon 04:22,0
11 Jetske Meijer AV Nijkerk 04:25,7
12 Merel  Hulshof AV Pijnenburg 04:29,2
13 Elisa Couperus AV Phoenix 04:31,4
14 Lara Heinen AV Nijkerk 04:47,9
Roos Wortel AV Pijnenburg DNF

Meisjes pupillen A1 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Carlijn de Bie GAC 03:38,7
2 Wies Rosenberg AV Tempo 03:40,0
3 Tamar Veltman Almere ’81 03:44,0
4 Iris de Bie GAC 03:50,1
5 Kim van Groenestein Almere ’81 03:50,4
6 Sarah van Tuijl Almere ’81 03:50,7
7 Jonna Bom AV Pijnenburg 03:55,0
8 Keet Rogh VAV 03:58,3
9 Nienke Overgoor Hellas Utrecht 04:10,9
10 Mirte Weijers Hellas Utrecht 04:13,8
11 Amber Mulder AV Spirit 04:16,9
12 Sanne Bakker Schut AV Triathlon 04:20,1
Daphne van de Waterbeemd AV Pijnenburg DNF
Emma Scheepstra AV Atverni DNF

Meisjes pupillen A2 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Anna Eikendal AV Atverni 03:20,4
2 Nine Immink AV Triathlon 03:28,3
3 Isa van Heezik Almere ’81 03:30,3
4 Guusje van der Vorst Hellas Utrecht 03:31,6
5 Manon de Bruin Altis 03:35,1
6 Sophie Praas AV Triathlon 03:37,1
7 Lisanne Gooijer AV Zuidwal 03:38,7
8 Lotte van Schaik AV Atverni 03:43,0
9 Elisa Mul AV Zeewolde 03:49,3
10 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 03:52,0
11 Kirsten Medema Altis 03:52,5
12 Babet Tabak GAC 03:57,0
13 Emma van de Beek BAV 03:59,3
14 Maaike Heida AV Clytoneus 03:59,5
Pien Scheer GAC DNF
Sterre Buijs VAV DNF

Ouders en begeleiders (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Michel van Liempdt Almere ’81 03:00,2
2 Maarten de Bree AV Atverni 03:08,8
3 Tim Kliphuis GAC 03:13,1
4 Richard van den Broek Hellas Utrecht 03:37,5
5 Cees van de Vegt U-Track 03:41,6
6 Edwin Kreeftmeijer AV Atverni 03:44,0
7 Gertjan Goldscheding Altis 03:46,8
8 Oskar de Kiefte AV Phoenix 03:49,5
9 Silvester Smidt Almere ’81 03:54,6
10 Fiona Mirea Almere ’81 03:56,0
11 X Meeuws GAC 04:03,2
12 Maiko van Zantwijk AV Atverni 04:03,6
13 Thea Velt AV Pijnenburg 04:13,0
14 Ron Consemulder Hellas Utrecht 04:21,3
15 Marianne Mooijer Hellas Utrecht 05:06,8
Silvester Smidt Almere ’81 DNF

 

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 – ploegen

JPA1

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Altis 6205
66 Nigel Kenepa 3-kamp 1550
65 Nathan Oerlemans 3-kamp 1381
62 Alexander Ridderikhoff 3-kamp 1355
63 Jarno Rutten 3-kamp 1313
estafette 606
2 GAC 5816
262 Yoram Vriezen 3-kamp 1539
264 Max  Veldhuizen 3-kamp 1328
266 Casper Mur 3-kamp 1299
263 Nando Keers 3-kamp 1185
estafette 465
3 Almere ’81 5694
437 Perry Severijnse 3-kamp 1320
436 Damano Jeffry 3-kamp 1274
438 Tim Weber 3-kamp 1266
435 Rick van Heezik 3-kamp 1253
estafette 581
4 Hellas Utrecht 5577
95 Stan Atsma 3-kamp 1419
76 Femi Ekker 3-kamp 1298
75 Bjorn van der Velden 3-kamp 1174
96 Tim Consemulder 3-kamp 1165
estafette 521
5 AV Pijnenburg 5349
315 Joey Daselaar 3-kamp 1301
312 Ivo Stolk 3-kamp 1188
314 Sven van Gestel 3-kamp 1172
311 Ruben Meijer 3-kamp 1160
estafette 528
6 AV Zuidwal 4384
284 Daniel Berends 3-kamp 1028
281 Daan Pieters 3-kamp 1016
282 Thom Kroon 3-kamp 1008
283 Daan van der Brugge 3-kamp 886
estafette 446

JPA2

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Almere ’81 6942
424 Connor van der Kuijl 3-kamp 1795
423 Yannick Sedoc 3-kamp 1628
421 Quinten Beishuizen 3-kamp 1529
422 Thom Uitenbosch 3-kamp 1472
estafette 518
2 GAC 6669
257 Tobias van Ee 3-kamp 1649
259 Luc Blank 3-kamp 1549
256 Vincent Decraene 3-kamp 1424
261 Idas Nebbeling 3-kamp 1404
estafette 643
3 AV Triathlon 6421
367 Ton van Mameren 3-kamp 1641
369 Marten Prince 3-kamp 1590
370 Joris van den Hoven 3-kamp 1289
366 Patrick Meskes 3-kamp 1259
estafette 642
4 AV Zuidwal 6068
275 Aled Elings 3-kamp 1517
271 Dion de Roo 3-kamp 1394
272 Julian Roman 3-kamp 1329
274 Corné Hoogendoorn 3-kamp 1269
estafette 559
5 AV Atverni 6006
395 Luc Wouter Benschop 3-kamp 1459
393 Roy van Grondelle 3-kamp 1447
396 Tristan de Bree 3-kamp 1313
397 Vincent Bosman 3-kamp 1247
estafette 540
6 AV Phoenix 5973
480 Willem Veldpaus 3-kamp 1473
479 Jules Mallens 3-kamp 1372
481 Joël van Veen 3-kamp 1361
482 Jur Delissen 3-kamp 1299
estafette 468

JPB

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Almere ’81 6145
446 Christopher Lam 3-kamp 1548
448 Jamie Sesay 3-kamp 1494
445 Justin Labrijn 3-kamp 1359
444 Bradley Daniels 3-kamp 1162
estafette 582
2 AV Zuidwal 5692
286 Robin van Nigtevecht 3-kamp 1446
287 Job Linssen 3-kamp 1367
289 Kenny Elings 3-kamp 1178
288 Robin Gooijer 3-kamp 1119
estafette 582
3 Hellas Utrecht 5454
90 Martijn Pos 3-kamp 1379
88 Lucca Marks 3-kamp 1356
82 Joeri Steenman 3-kamp 1114
97 Tobias Wolff 3-kamp 1050
estafette 555
4 BAV 5104
299 Mats Roskamp 3-kamp 1173
298 Jan Vriesman 3-kamp 1165
301 Jort Mol Lous 3-kamp 1152
302 Tijmen Hoogendoorn 3-kamp 1122
estafette 492
5 VAV 5072
490 Tim van de Werken 3-kamp 1388
489 Jasper van Craaikamp 3-kamp 1230
493 Rik Dijkslag 3-kamp 1014
492 Jurre Klumpenaar 3-kamp 964
estafette 476
6 GAC 4970
254 Floris van der Ree 3-kamp 1279
252 Robin Pos 3-kamp 1150
255 Dennis Janssen 3-kamp 1115
251 Tom Benschop 3-kamp 977
estafette 449

MPC

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Altis 5055
51 Tobias Favier 3-kamp 1168
48 Levi Posthuma 3-kamp 1162
47 Kenan van der Kooij 3-kamp 1135
46 Joris IJzinga 3-kamp 1086
estafette 504
2 AV Clytoneus 4810
111 Reinier van Aalst 3-kamp 1273
109 Tijmen van Diggelen 3-kamp 1093
110 Julian van Aalst 3-kamp 1063
112 Lars van Oosterhout 3-kamp 909
estafette 472
3 GAC 4352
250 Daniël van Brummelen 3-kamp 1104
247 Thijn Dorrestein 3-kamp 1056
246 Thomas van Luttervelt 3-kamp 902
248 Jeremy Zijdel 3-kamp 869
estafette 421
4 AV Atverni 4314
405 Koen van Zandwijk 3-kamp 1164
404 Tim Frijters 3-kamp 1030
403 Daan van Rooijen 3-kamp 970
406 Mike van Doorn 3-kamp 702
estafette 448
5 BAV 4101
304 Mich Sweep 3-kamp 997
306 Jilles IJntema 3-kamp 992
307 Julian Hogenkamp 3-kamp 947
308 Jesse van de Beek 3-kamp 797
estafette 368
6 AV Pijnenburg 4012
332 Luka Faase 3-kamp 1160
330 Levi van der Vlies 3-kamp 935
331 Mathijs Kwakman 3-kamp 852
329 Mack Akkerman 3-kamp 663
estafette 402

MPA1

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 GAC 4910
241 Carlijn de Bie 3-kamp 1244
237 Sophie Romagnoli 3-kamp 1123
240 Iris de Bie 3-kamp 1063
238 Sacha Dekker 3-kamp 988
estafette 492
2 Almere ’81 4723
428 Sarah van Tuijl 3-kamp 1071
430 Nadieh Meerman 3-kamp 1067
429 Kim Lutgendorp 3-kamp 1062
427 Cerise Vreedzaam 3-kamp 1032
estafette 491
3 AV Zuidwal 4662
276 Margot Weerd 3-kamp 1173
280 Marloes Bos 3-kamp 1117
279 Emma Bout 3-kamp 976
278 Anouk Reilink 3-kamp 957
estafette 439
4 AV Tempo 4536
381 Nadia Bekhof 3-kamp 1223
382 Wies Rosenberg 3-kamp 1161
379 Femke Akkermans 3-kamp 887
380 Nienke Pennekamp 3-kamp 816
estafette 449
5 AV Triathlon 4400
360 Chaja Plochg 3-kamp 1086
362 Maura te Grotenhuis 3-kamp 990
361 Emma te Winkel 3-kamp 988
359 Sanne Bakker Schut 3-kamp 961
estafette 375
6 Altis 4267
57 Ellis de Vries 3-kamp 1055
61 Tosca Claus 3-kamp 934
59 Marleen van Beers 3-kamp 901
60 Nicoline van Vught 3-kamp 878
estafette 499

MPA2

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Hellas Utrecht 6306
79 Guusje van der Vorst 3-kamp 1565
89 Marijke van den Broek 3-kamp 1435
74 Amber van Bronkhorst 3-kamp 1353
84 Kira van den Ham 3-kamp 1347
estafette 606
2 AV Triathlon 6239
375 Sophie Praas 3-kamp 1651
374 Nine Immink 3-kamp 1380
376 Roos Prins 3-kamp 1345
373 Isa Immink 3-kamp 1274
estafette 589
3 Altis 6014
71 Manon de Bruin 3-kamp 1502
72 Senna Goggans 3-kamp 1418
67 Amy Walraven 3-kamp 1359
70 Kirsten Medema 3-kamp 1148
estafette 587
4 GAC 5928
232 Puck Harms 3-kamp 1500
236 Babet Tabak 3-kamp 1327
234 Milou Mijnhout 3-kamp 1300
231 Xanthe Buruma 3-kamp 1246
estafette 555
5 AV Pijnenburg 5469
316 Zalua Tulizeo 3-kamp 1321
318 Nuriya Mets 3-kamp 1265
317 Rosalie Mutgeert 3-kamp 1226
320 Elize van Beuningen 3-kamp 1103
estafette 554
6 Almere ’81 5367
415 Robin Dreyling 3-kamp 1396
418 Isa van Heezik 3-kamp 1270
417 Britt Schraven 3-kamp 1080
419 Marise Ravelli 3-kamp 1076
estafette 545

MPB

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 Altis 5645
56 Marinka Schuurman 3-kamp 1371
52 Charlize Mamman 3-kamp 1317
55 Lotte Lammers 3-kamp 1227
54 Ella Lommen 3-kamp 1111
estafette 619
2 Almere ’81 5350
442 Elysa Wijntuin 3-kamp 1285
441 Loïs Donkers 3-kamp 1270
443 Femke Leguit 3-kamp 1170
439 Aimée Smidt 3-kamp 1066
estafette 559
3 AV Triathlon 5052
354 Annelou Praas 3-kamp 1354
355 Lena Broere 3-kamp 1142
356 Evy Post 3-kamp 1071
352 Nora Kwakman 3-kamp 955
estafette 530
4 VAV 4914
495 Fenna Achterberg 3-kamp 1324
497 Medina Spies 3-kamp 1046
498 Meike Leenmders 3-kamp 1032
496 Isa Leidekker 3-kamp 982
estafette 530
5 GAC 4598
228 Myrte van der Schoot 3-kamp 1152
227 Nynke Lei 3-kamp 1011
230 Mare Lei 3-kamp 985
229 Meike Bakker 3-kamp 983
estafette 467
6 AV Pijnenburg 3106
325 Roos Wortel 3-kamp 1290
326 Laetitia Mets 3-kamp 996
327 Merel  Hulshof 3-kamp 820
estafette 0

MPC

Plts  Team            Totaal    No Naam Onderdeel Punten
1 AV Triathlon 4399
348 Isa van Sintmaartensdijk 3-kamp 1104
347 Anissa Toumi 3-kamp 1084
345 Joyce Bakker Schut 3-kamp 916
346 Senna Vroemen 3-kamp 833
estafette 462
2 GAC 4093
223 Lianne Wuring 3-kamp 1134
224 Kyra Hofland 3-kamp 941
222 Maaike van Kesteren 3-kamp 849
221 Manon Greeve 3-kamp 738
estafette 431
3 Altis 3458
45 Rosemijn Goldschmeding 3-kamp 836
44 Reneé van de Mast 3-kamp 826
43 Loes Kempe 3-kamp 775
42 Femma de Vries 3-kamp 640
estafette 381
4 Almere ’81 3437
452 Selina Franken 3-kamp 843
451 Quinine Sedoc 3-kamp 816
449 Froukje Kil 3-kamp 727
450 Marith Scherpenberg 3-kamp 714
estafette 337
5 Hellas Utrecht 3402
91 Maya Clark 3-kamp 959
78 Floor Bottelier 3-kamp 785
80 Ilse van Veenendaal 3-kamp 723
83 Julienne Olie 3-kamp 687
estafette 248
6 AV Zuidwal 3370
294 Ella de Bruijne 3-kamp 857
290 Fien Linssen 3-kamp 831
293 Ilse Calis 3-kamp 741
292 Yente Huisman 535
estafette 406

 

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 – estafettes

4x60m JPA2

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 GAC 35,39 643
2 AV Triathlon 35,42 642
3 AV Atverni 36,55 540
4 Almere ’81 37,04 518
5 AV Zuidwal 37,26 559
6 AV Phoenix 38,25 468

4x60m JPA1

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Altis 36,18 606
2 Almere ’81 36,76 581
3 AV Pijnenburg 38,01 528
4 Hellas Utrecht 38,17 521
5 GAC 38,33 465
6 AV Zuidwal 40,11 446

4x40m JPB

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Almere ’81 26,73 582
1 AV Zuidwal 26,73 582
3 Hellas Utrecht 27,21 555
4 BAV 28,4 492
5 VAV 28,71 476
6 GAC 29,26 449

4x40m JPC

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Altis 28,16 504
2 AV Clytoneus 28,79 472
3 AV Atverni 29,3 448
4 GAC 29,86 421
5 AV Pijnenburg 30,28 402
6 BAV 31,06 368

4x60m MPA2

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Hellas Utrecht 36,19 606
2 AV Triathlon 36,57 589
3 Altis 36,62 587
4 GAC 37,36 555
5 AV Pijnenburg 37,38 554
6 Almere ’81 37,58 545

4x60m MPA1

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Altis 38,72 499
2 GAC 38,89 492
3 Almere ’81 38,93 491
4 AV Tempo 40,03 449
5 AV Zuidwal 40,3 439
6 AV Triathlon 40,7 375

4x40m MPB

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 Altis 26,11 619
2 Almere ’81 27,14 559
3 VAV 27,67 530
4 AV Triathlon 27,68 530
5 GAC 28,89 467
AV Pijnenburg DNF 0

4x40m MPC

Plts  Atleet                    GJ Vereniging      Prest  Ptn 
1 AV Triathlon 29 462
2 GAC 29,65 431
3 AV Zuidwal 30,2 406
4 Altis 30,75 381
5 Almere ’81 31,8 337
6 Hellas Utrecht 34,16 248

 

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 – meerkamp meisjes

Meisjes mini-pupillen

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Vera Lutgendorp Almere ’81 841 7,7 411 2,67 252 11,35 178
2 Anouk Leguit Almere ’81 818 7,73 405 2,68 254 10,35 159
3 Noortje Wouters GAC 808 7,71 409 2,64 246 10,02 153
4 Esmee Heesters Almere ’81 786 7,8 392 2,76 270 8,62 124
4 Laila Yahyaoui Almere ’81 786 7,68 414 2,65 248 8,62 124
6 Jikke van der Ploeg AV Triathlon 744 7,84 385 2,7 258 7,6 101
7 Pien de Vooght BAV 733 8,49 280 2,3 178 17,13 275
8 Jiska Welp GAC 690 8,27 314 2,51 220 10,17 156
9 Marjolein Schelfhout GAC 630 8,52 275 2,54 226 8,84 129
10 Paula Kliphuis GAC 629 8,42 290 2,46 210 8,85 129
11 Floor Bomer Hellas Utrecht 577 8,38 296 2,47 212 6,26 69
12 Maureen de Wit AV Atverni 574 8,58 266 2,44 206 7,62 102
13 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 566 8,56 269 2,35 188 7,93 109
14 Ireen Stoter AV Triathlon 539 8,45 286 2,28 174 6,64 79
15 Olivie van der Linden Hellas Utrecht 519 8,71 247 2,32 182 7,09 90
16 Nienke Feenstra GAC 510 8,68 252 2,19 156 7,61 102
17 Nouhou Barry GAC 487 8,69 250 2,31 180 5,79 57
18 Ereza Plochg AV Triathlon 483 8,7 249 1,97 112 8,54 122
19 Vera Walgers AV Pijnenburg 396 9 207 2,02 122 6,16 67
Fleur van Duinen Almere ’81 DNS

Meisjes pupillen C

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Lianne Wuring GAC 1134 7,48 452 3,25 368 19,78 314
2 Isa van Sintmaartensdijk AV Triathlon 1104 7,37 474 3,15 348 17,54 282
3 Anissa Toumi AV Triathlon 1084 7,28 492 3,23 364 14,17 228
4 Maya Clark Hellas Utrecht 959 7,41 466 3,05 328 10,64 165
5 Kyra Hofland GAC 941 7,8 392 3,01 320 14,2 229
6 Joyce Bakker Schut AV Triathlon 916 7,45 458 2,63 244 13,35 214
7 Ella de Bruijne AV Zuidwal 857 7,85 384 2,68 254 13,6 219
8 Maaike van Kesteren GAC 849 7,7 411 2,64 246 12,09 192
9 Selina Franken Almere ’81 843 7,82 389 2,8 278 11,2 176
10 Rosemijn Goldschmeding Altis 836 7,84 385 2,53 224 14,1 227
11 Senna Vroemen AV Triathlon 833 8,13 336 2,5 218 17,37 279
12 Fien Linssen AV Zuidwal 831 8,11 339 2,69 256 14,66 236
13 Reneé van de Mast Altis 826 7,86 382 2,77 272 11,01 172
14 Quinine Sedoc Almere ’81 816 7,95 366 2,7 258 12,1 192
15 Floor Bottelier Hellas Utrecht 785 7,75 401 2,62 242 9,46 142
16 Loes Kempe Altis 775 7,97 363 2,66 250 10,46 162
17 Ilse Calis AV Zuidwal 741 7,99 359 2,69 256 8,72 126
18 Manon Greeve GAC 738 8,11 339 2,46 210 11,92 189
19 Froukje Kil Almere ’81 727 8,48 281 2,54 226 13,67 220
20 Ilse van Veenendaal Hellas Utrecht 723 7,94 368 2,49 216 9,34 139
21 Marith Scherpenberg Almere ’81 714 8,13 336 2,41 200 11,31 178
22 Gwen de Droog Almere ’81 696 8,22 322 2,35 188 11,78 186
23 Carlijn Koster GAC 693 8,3 309 2,46 210 11,1 174
24 Julienne Olie Hellas Utrecht 687 8,29 310 2,5 218 10,32 159
25 Lies van Bommel Hellas Utrecht 681 8,32 306 2,41 200 11,16 175
26 Danne Teeuwisse AV Triathlon 671 8,46 284 2,33 184 12,69 203
27 Femma de Vries Altis 640 8,22 322 2,41 200 8,35 118
28 Anika van der Wolf Altis 602 8,66 255 2,3 178 10,87 169
29 Yente Huisman AV Zuidwal 535 8,61 262 2 118 10,15 155
Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS

Meisjes pupillen B

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 kogelstoten Punten3
1 Marinka Schuurman Altis 1371 7 551 3,47 412 6,04 408
2 Annelou Praas AV Triathlon 1354 7,09 532 3,28 374 6,69 448
3 Fenna Achterberg VAV 1324 6,87 581 3,45 408 4,91 335
4 Charlize Mamman Altis 1317 6,99 553 3,41 400 5,34 364
5 Roos Wortel AV Pijnenburg 1290 6,97 558 3,44 406 4,78 326
6 Elysa Wijntuin Almere ’81 1285 7,09 532 3,04 326 6,35 427
7 Loïs Donkers Almere ’81 1270 7,05 540 3,4 398 4,86 332
8 Lotte Lammers Altis 1227 7,1 529 3,09 336 5,31 362
9 Nynke Streppel Fit 1224 7,01 549 3,32 382 4,32 293
10 Lara Heinen AV Nijkerk 1200 7,11 527 3,31 380 4,31 293
11 Jetske Meijer AV Nijkerk 1172 7,22 504 3,19 356 4,58 312
12 Femke Leguit Almere ’81 1170 7,05 540 3,2 358 4,04 272
13 Myrte van der Schoot GAC 1152 7,16 517 3,22 362 4,05 273
14 Lena Broere AV Triathlon 1142 7,04 542 3,13 344 3,82 256
15 Ella Lommen Altis 1111 7,29 490 3,05 328 4,32 293
16 Chimène Koller Altis 1097 7,14 521 2,93 304 4,04 272
17 Evy Post AV Triathlon 1071 7,52 444 2,99 316 4,57 311
18 Aimée Smidt Almere ’81 1066 7,43 462 3,05 328 4,09 276
19 Medina Spies VAV 1046 7,63 423 2,89 296 4,79 327
20 Meike Leenmders VAV 1032 7,42 464 2,97 312 3,83 256
21 Roos Leerkes Almere ’81 1012 7,18 512 2,8 278 3,4 222
22 Nynke Lei GAC 1011 7,34 480 2,82 282 3,73 249
23 Laetitia Mets AV Pijnenburg 996 7,57 435 2,85 288 4,05 273
24 Mare Lei GAC 985 7,46 456 3,06 330 3,13 199
25 Meike Bakker GAC 983 8,11 339 2,92 302 5,01 342
26 Isa Leidekker VAV 982 7,52 444 2,68 254 4,19 284
27 Nora Kwakman AV Triathlon 955 7,39 470 2,55 228 3,84 257
27 Nina van der Vat AV Triathlon 955 7,64 422 2,8 278 3,81 255
29 Charlotte Guérain VAV 868 7,89 377 2,63 244 3,71 247
30 Merel  Hulshof AV Pijnenburg 820 8,14 334 2,5 218 3,98 268
31 Rikkie Bosman GAC 817 7,85 384 2,32 182 3,76 251

Meisjes pupillen A1

Naam Vereniging Punten 60 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Neketia Seedo U-Track 1374 8,77 693 3,04 326 22,73 355
2 Carlijn de Bie GAC 1244 10,12 460 3,65 448 21,31 336
3 Nadia Bekhof AV Tempo 1223 10,28 436 3,54 426 23,23 361
4 Emma Scheepstra AV Atverni 1188 9,98 481 3,44 406 18,86 301
5 Margot Weerd AV Zuidwal 1173 10,04 472 3,45 408 18,33 293
6 Wies Rosenberg AV Tempo 1161 10,03 473 3,55 428 16,13 260
7 Nienke Overgoor Hellas Utrecht 1134 10,51 403 3,39 396 21,28 335
8 Sophie Romagnoli GAC 1123 10,23 443 3,28 374 19,17 306
9 Marloes Bos AV Zuidwal 1117 10,32 430 3,28 374 19,68 313
10 Chaja Plochg AV Triathlon 1086 10,81 363 3,29 376 22,18 347
11 Sarah van Tuijl Almere ’81 1071 10,85 358 3,46 410 18,99 303
12 Nadieh Meerman Almere ’81 1067 10,38 422 3,39 396 15,42 249
13 Iris de Bie GAC 1063 10,71 376 3,31 380 19,23 307
14 Kim Lutgendorp Almere ’81 1062 10,64 386 3,33 384 18,26 292
15 Ellis de Vries Altis 1055 10,06 469 3,17 352 14,49 234
16 Cerise Vreedzaam Almere ’81 1032 10,47 409 3,22 362 16,18 261
17 Merel Kaphorst Almere ’81 992 10,86 356 2,87 292 21,94 344
18 Maura te Grotenhuis AV Triathlon 990 10,78 367 3,21 360 16,33 263
19 Sacha Dekker GAC 988 10,5 405 3,25 368 13,41 215
19 Emma te Winkel AV Triathlon 988 10,81 363 2,95 308 19,98 317
21 Meintje Glimmerveen GAC 985 10,49 406 3,09 336 15,04 243
22 Emma Bout AV Zuidwal 976 10,54 399 3,19 356 13,71 221
23 Sanne Bakker Schut AV Triathlon 961 10,92 349 2,99 316 18,52 296
24 Anouk Reilink AV Zuidwal 957 10,48 408 3,12 342 12,92 207
25 Bowy Kramers AV Triathlon 942 10,94 346 3,18 354 15,03 242
26 Tosca Claus Altis 934 10,5 405 3,07 332 12,36 197
27 Marleen van Beers Altis 901 11,02 336 3,09 336 14,22 229
28 Femke Akkermans AV Tempo 887 11,25 307 2,9 298 17,59 282
29 Nicoline van Vught Altis 878 11,24 308 3,02 322 15,39 248
30 Nienke Pennekamp AV Tempo 816 11,62 264 2,72 262 18,13 290
31 Marit van Gageldonk Altis 745 11,78 246 2,86 290 13,03 209
32 Eva Schram AV Zuidwal 658 12,22 199 2,76 270 11,91 189
33 Daphne van de Waterbeemd AV Pijnenburg 413 10,44 413 NM 0 DNS 0
34 Xiaryviënne Servinus AV Tempo 340 10,99 340 NM 0 DNS 0

Meisjes pupillen A2

Naam Vereniging Punten 60 meter Punten1 hoogspringen Punten2 kogelstoten Punten3
1 Sophie Praas AV Triathlon 1651 9,19 613 1,15 452 9,25 586
2 Guusje van der Vorst Hellas Utrecht 1565 9,34 587 1,2 489 7,42 489
3 Manon de Bruin Altis 1502 9,52 555 1,1 416 8,19 531
4 Puck Harms GAC 1500 9,49 561 1,25 526 6,11 413
5 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 1437 10,01 476 1,25 526 6,47 435
6 Marijke van den Broek Hellas Utrecht 1435 9,53 554 1,2 489 5,78 392
7 Sterre Buijs VAV 1421 9,61 540 1,2 489 5,78 392
8 Senna Goggans Altis 1418 9,72 522 1,15 452 6,63 444
9 Robin Dreyling Almere ’81 1396 10,1 463 1,15 452 7,27 481
10 Nine Immink AV Triathlon 1380 9,67 530 1,05 379 7,1 471
11 Elisa Mul AV Zeewolde 1374 10,02 475 1,2 489 6,06 410
12 Amy Walraven Altis 1359 9,96 484 1,15 452 6,28 423
13 Amber van Bronkhorst Hellas Utrecht 1353 9,92 490 1,15 452 6,08 411
14 Kira van den Ham Hellas Utrecht 1347 9,7 526 1,1 416 5,99 405
15 Roos Prins AV Triathlon 1345 10,18 451 1,2 489 5,98 405
16 Laura Schnell Hellas Utrecht 1328 9,83 505 1,1 416 6,01 407
17 Babet Tabak GAC 1327 10,21 446 1,2 489 5,77 392
18 Zalua Tulizeo AV Pijnenburg 1321 9,74 519 1,15 452 5,13 350
19 Milou Mijnhout GAC 1300 9,81 508 1,2 489 4,46 303
20 Isa Immink AV Triathlon 1274 10,16 454 1,15 452 5,4 368
21 Isa van Heezik Almere ’81 1270 9,98 481 1,05 379 6,06 410
22 Nuriya Mets AV Pijnenburg 1265 10,15 455 1,1 416 5,81 394
23 Isabel Cola AV Triathlon 1261 10,26 439 1,1 416 6 406
24 Xanthe Buruma GAC 1246 10,38 422 1,15 452 5,47 372
25 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg 1226 10,22 445 1,1 416 5,35 365
26 Mette Oosterink GAC 1190 10,09 464 1,05 379 5,09 347
27 Kirsten Medema Altis 1148 10,23 443 1,1 416 4,26 289
28 Aylin Rink Altis 1130 10,3 433 1,05 379 4,66 318
29 Elize van Beuningen AV Pijnenburg 1103 10,7 377 1,05 379 5,08 347
30 Britt Schraven Almere ’81 1080 10,96 343 1,15 452 4,21 285
31 Marise Ravelli Almere ’81 1076 10,78 367 1,05 379 4,84 330
31 Marise Ravelli Almere ’81 1076 10,78 367 1,05 379 4,84 330
32 Mette Lacroix Almere ’81 783 10,54 399 NM 0 5,65 384
33 Rinske den Heijer AV Pijnenburg 604 0,95 306 4,38 298

 

Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 – meerkamp jongens

Jongens mini-pupillen

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen balwerpen
1 Jesse Holder Fit 1078 7,25 498 3,15 348 14,42 232
2 Florian Vriezen GAC 1032 7,82 389 3,11 340 18,99 303
3 Job van de Vegt AV Phoenix 906 8,1 341 2,66 250 19,84 315
4 Niels Gerritsen AV Atverni 849 7,89 377 2,67 252 13,7 220
5 Finn van Ek Hellas Utrecht 824 8,42 290 2,59 236 18,65 298
6 Ivar Kleuver Almere ’81 811 8,53 274 2,61 240 18,54 297
7 Merijn Couperus AV Phoenix 735 8,48 281 2,25 168 17,81 286
8 Pepijn Wierenga Almere ’81 733 8,71 247 2,44 206 17,44 280
9 Rick Snijder AV Triathlon 731 8,72 246 2,46 210 17,07 275
10 Diesel Bakker AV Zeewolde 723 8,4 293 2,5 218 13,19 212
11 Jonah Pronk AV Atverni 649 8,64 257 2,42 202 11,96 190
12 Teije van der Kooij Fit 643 8,55 271 2,26 170 12,63 202
13 Luc Richel van der Sar GAC 629 8,73 245 2,33 184 12,53 200
14 Yasper van Hoegee AV Pijnenburg 618 8,48 281 2,34 186 9,91 151
15 Gijs Bomer Hellas Utrecht 598 8,23 320 1,89 96 11,52 182
16 Jim Spiering GAC 587 8,72 246 2,2 158 11,61 183
17 Diederik van der Vliet AV Pijnenburg 584 8,79 236 2,33 184 10,57 164
Luc de Wit AV Pijnenburg DNS
Riley Plet Almere ’81 DNS

Jongens pupillen C

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen balwerpen
1 Djorden Andrea AV Triathlon 1330 6,91 571 3,49 416 21,85 343
2 Tim Tempelman AV Spirit 1306 7,1 529 3,5 418 23,06 359
3 Reinier van Aalst AV Clytoneus 1273 7,2 508 3,26 370 25,9 395
4 Mattis Noam Hilgeman AV Zuidwal 1259 7,39 470 3,31 380 27,05 409
5 Tobias Favier Altis 1168 7,16 517 3,04 326 20,54 325
6 Koen van Zandwijk AV Atverni 1164 7,63 423 3,23 364 24,44 377
7 Levi Posthuma Altis 1162 7,3 488 3,14 346 20,75 328
8 Luka Faase AV Pijnenburg 1160 7,42 464 3,12 342 22,7 354
9 Kenan van der Kooij Altis 1135 7,1 529 3,21 360 15,26 246
10 Daniël van Brummelen GAC 1104 7,5 448 3,14 346 19,44 310
11 Tijmen van Diggelen AV Clytoneus 1093 7,63 423 2,93 304 23,63 366
12 Joris IJzinga Altis 1086 7,87 380 2,75 268 29,43 438
13 Marijn van der Harst Altis 1081 7,63 423 3,06 330 20,78 328
14 Julian van Aalst AV Clytoneus 1063 7,65 420 3,1 338 19,12 305
15 Thijn Dorrestein GAC 1056 7,61 427 2,81 280 22,3 349
16 Tim Frijters AV Atverni 1030 7,33 482 2,78 274 17,04 274
17 Mich Sweep BAV 997 7,9 375 2,89 296 20,58 326
18 Jilles IJntema BAV 992 7,31 486 2,74 266 14,87 240
19 Daan van Rooijen AV Atverni 970 8,04 351 2,72 262 22,91 357
20 Julian Hogenkamp BAV 947 7,83 387 2,87 292 16,65 268
21 Levi van der Vlies AV Pijnenburg 935 7,86 382 2,76 270 17,66 283
22 Lars van Oosterhout AV Clytoneus 909 8,54 272 2,7 258 24,58 379
23 Thomas van Luttervelt GAC 902 8,06 348 2,72 262 18,21 292
24 Jeremy Zijdel GAC 869 8,36 299 2,75 268 18,91 302
25 David Elzinga GAC 856 7,93 370 2,76 270 13,45 216
26 Mathijs Kwakman AV Pijnenburg 852 7,51 446 2,78 274 9,02 132
27 Jesse van de Beek BAV 797 8,54 272 2,44 206 20,13 319
28 Ruben Goormachtigh AV Clytoneus 795 8,37 298 2,87 292 12,8 205
29 Mike van Doorn AV Atverni 702 8,4 293 2,36 190 13,61 219
30 Mack Akkerman AV Pijnenburg 663 7,89 377 1,19 0 17,86 286
30 Thomas Happé AV Atverni 663 8,39 295 2,07 132 14,66 236
32 Tim Lauterslager BAV 464 DNF 0 2,52 222 15 242

Jongens pupillen B

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen kogelstoten
1 Christopher Lam Almere ’81 1548 6,64 635 3,92 502 6,08 411
2 Jamie Sesay Almere ’81 1494 6,92 569 3,83 484 6,58 441
3 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal 1446 6,9 574 3,72 462 6,07 410
4 Tim van de Werken VAV 1388 6,87 581 3,56 430 5,54 377
5 Martijn Pos Hellas Utrecht 1379 7,01 549 3,34 386 6,63 444
6 Job Linssen AV Zuidwal 1367 7,06 538 3,56 430 5,88 399
7 Justin Labrijn Almere ’81 1359 6,81 594 3,18 354 6,08 411
8 Lucca Marks Hellas Utrecht 1356 6,7 621 3,3 378 5,24 357
9 Daniël van der Poel AV Phoenix 1288 7,07 536 3,64 446 4,49 306
10 Floris van der Ree GAC 1279 7,57 435 3,4 398 6,67 446
11 Michael Quirk AV Clytoneus 1253 7,36 476 3,52 422 5,21 355
12 Jasper van Craaikamp VAV 1230 7,09 532 3,11 340 5,25 358
13 Kenny Elings AV Zuidwal 1178 7,48 452 3,21 360 5,38 366
14 Mats Roskamp BAV 1173 7,35 478 3,09 336 5,27 359
15 Jan Vriesman BAV 1165 7,11 527 2,75 268 5,43 370
16 Bradley Daniels Almere ’81 1162 7,18 512 3,15 348 4,44 302
17 Jort Mol Lous BAV 1152 7,58 433 3,23 364 5,21 355
18 Robin Pos GAC 1150 7,34 480 3,1 338 4,86 332
19 Tijmen Hoogendoorn BAV 1122 7,52 444 3,23 364 4,61 314
20 Robin Gooijer AV Zuidwal 1119 7,51 446 3,11 340 4,88 333
21 Dennis Janssen GAC 1115 7,64 422 2,9 298 5,82 395
22 Joeri Steenman Hellas Utrecht 1114 7,32 484 2,79 276 5,19 354
23 Tobias Wolff Hellas Utrecht 1050 7,58 433 2,87 292 4,77 325
24 Lars Wijnholt Hellas Utrecht 1024 7,7 411 2,98 314 4,4 299
25 Martijn Mulder Almere ’81 1018 7,53 442 2,87 292 4,19 284
26 Rik Dijkslag VAV 1014 7,75 401 3,08 334 4,12 279
27 Thijmen de Vries AV Zuidwal 1003 7,67 416 3,07 332 3,81 255
28 Tom Benschop GAC 977 7,86 382 3,09 336 3,86 259
29 Rens van Rhijn BAV 974 7,67 416 2,66 250 4,53 308
30 Rafael Suidhoff GAC 973 8 358 2,86 290 4,76 325
31 Jurre Klumpenaar VAV 964 7,74 403 2,6 238 4,74 323
32 Jort Mulders VAV 916 7,88 378 2,79 276 3,9 262

Jongens pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Punten 60 meter verspringen balwerpen
1 Nigel Kenepa Altis 1550 9,39 578 3,59 436 38,47 536
2 Yoram Vriezen GAC 1539 9,76 516 3,92 502 37,08 521
3 Savinho Slijngard AV Spirit 1484 9,39 578 3,82 482 28,27 424
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 1468 9,36 583 3,94 506 24,6 379
5 Stan Atsma Hellas Utrecht 1419 9,75 517 3,65 448 30,86 454
6 Jorrit van der Tol AV Clytoneus 1395 9,72 522 3,69 456 27,65 417
7 Nathan Oerlemans Altis 1381 9,65 534 3,58 434 27,39 413
8 Alexander Ridderikhoff Altis 1355 9,29 595 3,6 438 20,34 322
9 Max  Veldhuizen GAC 1328 10,17 452 3,37 392 33,58 484
10 Perry Severijnse Almere ’81 1320 9,7 526 3,46 410 25,02 384
11 Jarno Rutten Altis 1313 10,6 391 3,55 428 34,52 494
12 Tim de Wild OSM ’75 1302 9,92 490 3,64 446 23,6 366
13 Joey Daselaar AV Pijnenburg 1301 10,21 446 3,56 430 28,4 425
14 Casper Mur GAC 1299 10,12 460 3,65 448 25,52 391
15 Femi Ekker Hellas Utrecht 1298 9,5 559 3,67 452 17,87 287
16 Damano Jeffry Almere ’81 1274 10,07 467 3,79 476 20,95 331
17 Tim Weber Almere ’81 1266 9,8 509 3,58 434 20,42 323
18 Rick van Heezik Almere ’81 1253 9,89 495 3,12 342 27,58 416
19 Ivo Stolk AV Pijnenburg 1188 10,4 419 3,28 374 25,9 395
20 Nando Keers GAC 1185 10,29 435 3,22 362 25,32 388
21 Bjorn van der Velden Hellas Utrecht 1174 10,44 413 3,36 390 23,96 371
22 Sven van Gestel AV Pijnenburg 1172 9,94 487 3,23 364 20,28 321
23 Tim Consemulder Hellas Utrecht 1165 9,86 500 3,53 424 14,94 241
24 Ruben Meijer AV Pijnenburg 1160 10,76 369 3,48 414 24,48 377
25 Marijn Buddendorf Altis 1115 10,61 390 3,2 358 23,66 367
26 Jasper Smink Hellas Utrecht 1100 10,73 373 3,23 364 23,39 363
27 Pepijn de Groot AV Pijnenburg 1044 10,9 351 2,96 310 24,93 383
28 Laurens Prins GAC 1034 10,72 375 2,91 300 23,05 359
29 Daniel Berends AV Zuidwal 1028 10,79 366 3,26 370 18,2 292
30 Daan Pieters AV Zuidwal 1016 10,27 438 3,1 338 14,89 240
31 Thom Kroon AV Zuidwal 1008 10,65 384 3,33 384 14,9 240
32 Wesley Franken Almere ’81 940 11,45 283 3,34 386 16,85 271
33 Daan van der Brugge AV Zuidwal 886 11,19 315 2,78 274 18,55 297

Jongens pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Punten 60 meter hoogspringen kogelstoten
1 Connor van der Kuijl Almere ’81 1795 9,19 613 1,35 599 9,20 583
2 Peter de Kryff Hellas Utrecht 1669 9,21 610 1,25 526 8,23 533
3 Tobias van Ee GAC 1649 9,36 583 1,25 526 8,35 540
4 Ton van Mameren AV Triathlon 1641 9,45 567 1,35 599 7,16 475
5 Yannick Sedoc Almere ’81 1628 9,09 632 1,25 526 7,08 470
6 Marten Prince AV Triathlon 1590 9,59 544 1,15 452 9,42 594
7 Luc Blank GAC 1549 9,8 509 1,3 562 7,21 478
8 Quinten Beishuizen Almere ’81 1529 9,66 532 1,2 489 7,76 508
9 Isar Bonthuis VAV 1518 9,96 484 1,25 526 7,75 508
10 Aled Elings AV Zuidwal 1517 9,44 569 1,2 489 6,88 459
11 Willem Veldpaus AV Phoenix 1473 9,5 559 1,1 416 7,57 498
12 Thom Uitenbosch Almere ’81 1472 9,37 581 1,05 379 7,83 512
13 Luc Wouter Benschop AV Atverni 1459 9,7 526 1,15 452 7,27 481
14 Roy van Grondelle AV Atverni 1447 9,66 532 1,2 489 6,32 426
15 Vincent Decraene GAC 1424 9,52 555 1,15 452 6,18 417
16 Idas Nebbeling GAC 1404 10,81 363 1,2 489 8,59 552
17 Dion de Roo AV Zuidwal 1394 9,68 529 1,15 452 6,11 413
18 Jules Mallens AV Phoenix 1372 10,26 439 1,15 452 7,27 481
19 Joël van Veen AV Phoenix 1361 9,96 484 1,1 416 6,92 461
20 Koen Duikersloot GAC 1341 10,19 449 1,1 416 7,19 476
21 Julian Roman AV Zuidwal 1329 10,26 439 1,15 452 6,52 438
22 Tristan de Bree AV Atverni 1313 10,11 461 1,15 452 5,90 400
23 Jur Delissen AV Phoenix 1299 10,02 475 1,05 379 6,64 445
24 Joris van den Hoven AV Triathlon 1289 9,84 503 1,1 416 5,43 370
25 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal 1269 11,01 337 1,2 489 6,61 443
26 Patrick Meskes AV Triathlon 1259 10,45 412 1,05 379 7,05 468
27 Vincent Bosman AV Atverni 1247 10,25 441 1 342 6,97 464
28 Jelle Kriek AV Zuidwal 1176 10,57 395 1 342 6,54 439
29 Lars Wielhouwer Almere ’81 1152 10,41 417 1,05 379 5,22 356
30 Wouter Haitsma AV Triathlon 941 9,82 506 NM 0 6,48 435
31 Cain  Rooke AV Atverni 829 10,37 423 NM 0 6,00 406

 

Actueel

Clubnieuws

Wist je dat de Atletiekunie een nieuwe wedstrijdkalender heeft?

04-12-2022

Ook dit jaar organiseren AV Phoenix en U-Track weer de Indoor Utrecht wedstrijden. De eerste is al op 18 december aanstaande. Misschien heb je deze indoorwedstrijden nog niet kunnen vinden…

lees verder...
Clubnieuws

Derde plek voor Ineke van Koldam op NK korte cross

01-12-2022

Na periode van herstel is het voor onze Ineke meteen al bij de eerste de beste wedstrijd raak. Hoppa, plek 3 en meteen weer tussen de nationale top! Well done

lees verder...
Clubnieuws

Lichtjesloop 2022

01-12-2022

🎄 De dagen worden korter, de nachten kouder… En dat betekent: tijd voor de traditionele Phoenix Lichtjesloop! Verlicht jezelf en Utrecht en ren gezellig mee! Ook interessant:💡 Lichtjesloop 2021: it

lees verder...

Agenda

december 2022
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« nov   jan »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in