Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

De container moet vol! Help je mee?

Na het succes van eerdere containertransporten naar Niger is AfricaSport weer in het bezit van een container. Deze moet uiteraard tot de nok toe gevuld!

Daarom vragen we jullie of je nog bruikbaar sportmateriaal hebt, zowel nieuw als gebruikt en in alle maten. Denk aan kleding, schoenen, ballen, et cetera. Je donatie kun je inleveren bij het inzamelpunt in de kantine van Maarschalkerweerd (meteen links achter de klapdeuren).

Mocht je vragen hebben, spreek me dan gerust aan op de baan of via [email protected].

Actueel

AV Phoenix

NSK Baan 2025

03-07-2025

Wedstrijd zaterdag In het weekend van 21 en 22 juni was het dan eindelijk zo ver, na maanden aan voorbereiding was het tijd voor het NSK Baan. Op vrijdagavond werden

lees verder...
Studentennieuws

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...

Agenda

juli 2025
MDWDVZZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in