Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Jeugd indoorwedstrijd 2 januari 2010

Op zaterdag 2 januari 2010 organiseert AV Phoenix een indoorwedstrijd voor pupillen en junioren. De wedstrijd wordt gehouden in het Sportcentrum Galgenwaard aan het Herculesplein te Utrecht.

Dit jaar hebben we naast de atletiekhal ook de beschikking over hal 1. Hierdoor is er wat meer ruimte voor deelnemers en begeleiders.

C/D junioren kunnen komende vrijdag 8 januari alweer deelnemen aan de avondwedstrijd georganiseerd door U-Track. Ook op vrijdag 22 januari wordt een avondwedstrijd georganiseerd. Informatie is hier te vinden.

Aanvang

  • 10:00 uur voor pupillen, junioren later
     

Onderdelen

  • JPA2: meerkamp (ver,  60m, kogel)
  • JPA1: meerkamp (ver,  60m, kogel)
  • JPB : meerkamp (ver,  50m, kogel)
  • JPC : meerkamp (ver,  50m, foamspeer)
  • MPA2: meerkamp (ver,  60m, kogel)
  • MPA1: meerkamp (ver,  60m, kogel)
  • MPB : meerkamp (ver,  50m, kogel)
  • MPC : meerkamp (ver,  50m, foamspeer)
  • JC : meerkamp (60-hoog-kogel) , 60m horden
  • MC : meerkamp (60-hoog-kogel) , 60m horden
  • JD : meerkamp (60-ver-kogel) , 60m horden
  • MD : meerkamp (60-ver-kogel) , 60m horden

Inschrijfgeld

  • pupillen meerkamp € 4,00 euro
  • junioren meerkamp € 5,00 euro
  • junioren 60m Horden € 2,50 euro

Inschrijven

Jeugdleden van Phoenix kunnen zich inschrijven via [email protected].
Overige atleten via A-formulier (bij voorkeur via email aan: [email protected]). 

Je wordt verzocht het inschrijfgeld over te maken op girorekening  354247 t.n.v WOC AV Phoenix onder vermelding van de verenigingsnaam / deelnemer(s).

De inschrijving sluit op 26 december 2009 of eerder wanneer de deelnamelimiet van 400 is bereikt. Er is geen na-inschrijving.

Overige bepalingen

Spikes: Indien met spikes gelopen wordt, is dit uitsluitend toegestaan met puntjes “type trap” model Christmas tree, black 5 mm. Deze puntjes zijn verkrijgbaar bij de entree van de hal (0,50 eurocent per stuk).

Uitslag indoor 2-1-2010 pupillen

Jongens pupillen C

Plaats Naam geb Vereniging 50m Verspringen Foamspeer ptn
1 Tobias van Ee 2002 GAC 8.93 3.04 10.95 714 ptn
2 Kjell de Groot 2002 AV Flevo Delta 9.03 2.98 9.70 663 ptn
3 Koen Duikersloot 2002 GAC 9.71 2.78 9.39 533 ptn
4 Remme Heuperman 2002 GAC 9.78 2.51 10.44 492 ptn
5 Olivier van Kalken 2002 GAC 9.98 2.47 11.65 485 ptn
6 Bram Klap 2002 AV Lycurgus 10.03 2.15 15.50 482 ptn
7 Tjitte van den Bedem 2002 Altis 10.14 2.59 8.47 429 ptn
8 Rob Dankers 2002 GAC 10.49 2.55 8.19 379 ptn
9 Hesse Gobbels 2002 GAC 10.14 2.25 9.26 377 ptn
10 Chuck Pols 2003 Atledo 10.37 2.47 8.13 373 ptn
11 Sem van der Heijden 2002 AV Phoenix 10.52 2.23 9.79 345 ptn
12 Koen Grapendaal 2003 AV Hylas 10.27 2.05 9.92 337 ptn
13 Bob Voorneveld 2002 GAC 10.43 2.30 7.46 318 ptn
14 Lucas Knecht 2002 GAC 11.56 1.93 8.62 228 ptn

Meisjes pupillen C

Plaats Naam geb Vereniging 50m Verspringen Foamspeer ptn
1 Margriet Hilhorst 2002 GAC 10.07 2.80 10.29 515 ptn
2 Sophie Praas 2002 AV Triathlon 9.01 2.82 3.73 488 ptn
3 Lise Vermeulen 2002 U-Track 9.60 2.70 7.23 483 ptn
4 Xanthe Buruma 2002 GAC 10.01 2.62 6.65 407 ptn
5 Sophie Besselaar 2002 GAC 10.48 2.17 9.19 325 ptn
6 Karlijn Hoogendorp 2003 GVAC 10.84 2.29 7.71 283 ptn
7 Emma Bakker 2002 Phanos 10.64 2.38 4.33 232 ptn
8 Rimke Spoelstra 2002 U-Track 10.81 2.22 5.84 226 ptn
9 Kika Hoogstra 2002 AV Phoenix 10.71 2.25 4.67 209 ptn
10 Rosamarijn van Vliet 2002 GAC 10.79 2.10 5.48 195 ptn
11 Muneerah Hensing 2002 Leiden Atletiek 11.22 1.82 7.94 191 ptn
12 Noor van Everdingen 2002 U-Track 11.83 2.14 4.24 159 ptn

Jongens pupillen B

Plaats Naam geb Vereniging 50m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Sven Roosen 2001 GVAC 8.18 3.94 6.26 1256 ptn
2 Phill Pols 2001 Atledo 8.50 3.57 5.61 1091 ptn
3 Indy Wekker 2001 U-Track 8.86 3.15 4.90 908 ptn
4 Gabriel Cornelissen 2001 GAC 8.91 3.13 4.21 848 ptn
5 Lisandro Fakkel 2001 Leiden Atletiek 9.37 3.13 4.77 829 ptn
6 Laurens Korver 2001 AV Phoenix 8.89 2.86 4.32 805 ptn
7 Boyke Baeten 2001 GAC 8.91 2.97 3.67 775 ptn
8 Jelle Meijer 2001 U-Track 9.02 2.96 3.33 731 ptn
9 Rico van der Jagt 2001 GAC 9.59 2.68 4.05 660 ptn
10 Quinten Feijen 2001 GAC 9.60 2.73 3.55 630 ptn
11 Max Denekamp 2001 GAC 9.88 2.47 4.00 581 ptn
12 David Jak 2001 AV Lycurgus 10.31 2.47 4.06 540 ptn
13 Mats Moolhuizen 2001 GAC 10.66 2.54 3.19 450 ptn
14 Klaas van Dam 2000 GAC 10.86 2.54 3.14 427 ptn
15 Patrique Savelkoul 2001 GAC 12.34 1.99 4.15 397 ptn

Meisjes pupillen B

Plaats Naam geb Vereniging 50m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Inez Bouwen 2001 AV Lycurgus 8.43 3.28 4.96 1001 ptn
2 Otte Wienese 2001 GAC 8.74 3.19 5.34 963 ptn
3 Aniek de Witt 2001 AV Nijkerk 8.72 3.21 4.46 909 ptn
4 Nynke van den Bedem 2001 Altis 9.04 3.23 4.68 885 ptn
5 Sienna Klous 2001 AV Lycurgus 8.89 3.26 4.14 872 ptn
6 Aniska Sinnige 2001 SAV 9.40 3.01 4.76 801 ptn
7 Fleur Keijzer 2001 GAC 8.82 3.18 2.49 727 ptn
8 Milou Eijsbroek 2001 AV Phoenix 9.39 2.55 4.22 671 ptn
9 Bente Wagenveld 2001 AV Nijkerk 9.51 2.84 3.52 661 ptn
10 Brynn Wagenveld 2001 AV Nijkerk 9.37 2.51 4.12 659 ptn
11 Rosan de Bie 2001 GAC 10.11 2.08 5.37 575 ptn
12 Sanne Hilberts 2001 GAC 9.78 2.71 2.95 555 ptn
13 Jetske Berman 2001 AV Phoenix 9.65 2.40 3.14 524 ptn
14 Kaddy Stevelmans 2001 AVON DNF DNS 0 ptn
15 Nanah Fung-Loy 2001 AV Sparta DNF DNS 0 ptn

Jongens pupillen A (1e jaars)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Julian Korevaar 2000 Avantri 9.58 3.48 5.40 1327 ptn
2 Bas Hoonhout 2000 AV NEA-Volharding 9.80 3.31 5.40 1257 ptn
3 Coen Koster 2000 GAC 10.15 3.42 5.89 1256 ptn
4 Thomas Arensman 2000 AV NEA-Volharding 9.94 3.50 4.91 1240 ptn
5 Rens Hoogendorp 2000 GVAC 10.05 3.28 5.79 1237 ptn
6 Pim Cauwels 2000 AV Suomi 10.09 3.33 5.69 1235 ptn
7 Jasper van der Heydt 2000 AV Parthenon 10.14 3.57 4.86 1221 ptn
8 Thijs Beentjes 2000 AV Nijkerk 11.01 3.45 6.86 1203 ptn
9 Edwin Mol 2000 Avantri 10.50 3.02 6.23 1147 ptn
10 Floris Roest 2000 AV Phoenix 10.76 3.34 5.33 1118 ptn
11 Stefan Pol 2000 U-Track 11.04 3.09 5.02 1012 ptn
12 Tom Huygens 2000 AV Triathlon 11.16 3.15 4.71 987 ptn
13 Luuk Hensing 2000 Leiden Atletiek 11.34 2.68 6.21 969 ptn
14 Marten Voorberg 2000 AV Lycurgus 12.07 2.92 5.83 911 ptn
15 James Fung-Loy 1999 AV Sparta DNS 0 ptn
16 Jef de Vries 2000 Groningen Atletiek DNS 0 ptn

Meisjes pupillen A (1e jaars)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Fleur Praas 2000 AV Triathlon 9.45 3.79 5.36 1408 ptn
2 Annerice Bakker 2000 Phanos 10.13 3.55 6.61 1329 ptn
3 Rosalie Tissingh 2000 AV Start ’78 10.37 3.58 5.60 1238 ptn
4 Wieke van Kaam 2000 GAC 10.06 3.45 4.91 1212 ptn
5 Onira Dijkmans 2000 PAC 10.15 3.32 4.97 1176 ptn
6 Anouk Schoute 2000 AV Lycurgus 10.23 3.44 4.71 1170 ptn
7 Eva Jordaan 2000 Groningen Atletiek 10.21 3.20 5.17 1157 ptn
8 Madelon Leenheer 2000 AV Phoenix 11.02 3.08 5.23 1027 ptn
9 Melina Hoff 2000 AV Nijkerk 10.77 3.22 4.28 1020 ptn
10 Britt Hoff 2000 AV Nijkerk 10.65 3.07 4.33 1010 ptn
11 Joelle Hoff 2000 AV Nijkerk 10.74 3.20 4.11 1008 ptn
12 Eden Göbbels 2000 GAC 10.86 3.02 4.01 948 ptn
13 Linde Buruma 2000 GAC 11.53 2.93 4.90 912 ptn
14 Carlijn Zwart 2000 AV Phoenix 11.20 2.88 3.61 846 ptn
15 Luca Montfroy 2000 AV Nijkerk 11.86 2.27 3.15 610 ptn
16 Nina van Luijn 2000 AV NEA-Volharding DNS 0 ptn
17 Manyima Stevelmans 2000 AVON DNS 0 ptn

 

Jongens pupillen A (2e jaars)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Brian Versluis 1999 AV Atverni 9.14 4.22 8.60 1738 ptn
2 Sjoerd Wezelenburg 1999 AV Lycurgus 9.18 4.17 8.78 1729 ptn
3 Jelle de Jong 1999 AV Edam 9.83 4.22 9.55 1668 ptn
4 Tom Hensing 1999 Leiden Atletiek 9.61 3.97 9.04 1627 ptn
5 Berend-Jan Koster 1999 GAC 9.46 4.01 7.70 1591 ptn
6 Richard Meuleman 1999 Isala ’96 9.49 3.90 8.11 1586 ptn
7 Lucas van Klaveren 1999 AAV ’36 9.53 4.05 7.06 1551 ptn
8 Glenn Kunst 1999 Haag Atletiek 9.74 3.80 8.18 1528 ptn
9 Luuk Peters 1999 AV PEC 1910 9.76 3.88 7.64 1512 ptn
10 Scott Pols 1999 Atledo 9.60 3.79 7.04 1486 ptn
11 Jarno de Groot 1999 AV Flevo Delta 9.88 3.99 7.01 1479 ptn
12 Anton Hilhorst 1999 GAC 9.57 3.90 6.42 1477 ptn
13 Jens van Gelderen 1999 AV Lycurgus 9.58 3.78 6.70 1467 ptn
14 Somo Lenkadiyo 1999 Phanos 9.54 3.78 6.32 1452 ptn
15 Siebe Heuperman 1999 GAC 9.78 3.83 6.76 1449 ptn
16 Juras Huijben 1999 AV Atverni 9.78 3.71 6.13 1387 ptn
17 Willem Grapendaal 1999 AV Hylas 10.03 3.36 7.49 1356 ptn
18 Julian Hellendoorn 1999 Isala ’96 10.50 3.76 6.62 1318 ptn
19 Bram van Duinen 1999 AV Nijkerk 10.29 3.28 7.11 1281 ptn
20 Thomas de Witt 1999 AV Nijkerk 10.27 3.43 5.72 1230 ptn
21 Floris van der Heuvel 1999 AV Attila 10.46 3.14 6.34 1183 ptn
22 Yoran Montfroy 1999 AV Nijkerk 10.36 3.33 5.35 1174 ptn
23 Bram Deudekom 1999 AV Phoenix 10.72 3.11 6.40 1145 ptn
24 Bram van der Pijl 1999 GAC 10.45 3.22 5.23 1131 ptn
25 Tycho Wagenveld 1999 AV Nijkerk 10.78 2.96 5.50 1051 ptn
26 Laurens van Loenen 1999 GAC 11.25 2.93 5.98 1016 ptn
27 León Jiskoot 1999 GAC 11.71 2.89 6.70 998 ptn
28 Djordi van der Jagt 1999 GAC 11.61 2.74 5.38 897 ptn
29 Max de Blok 1999 GAC 12.56 2.80 6.20 861 ptn
30 Patrick Feijen 1999 GAC 11.33 2.68 4.41 852 ptn
31 Teun Putman 1999 AV Lycurgus DNS 0 ptn

Meisjes pupillen A (2e jaars)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Merel Sinnige 1999 SAV 9.48 4.29 8.21 1670 ptn
2 Eva Nagelkerke 1999 Atletiek Maastricht 9.29 4.00 7.29 1595 ptn
3 Jacqueline Muts 1999 Phanos 9.71 3.90 8.68 1579 ptn
4 Nida Huijben 1999 AV Atverni 9.42 4.11 5.92 1514 ptn
5 Jinke van der Sluis 1999 AV Phoenix 9.92 3.83 6.58 1415 ptn
6 Feline Molenaar 1999 Avantri 9.77 3.74 5.45 1351 ptn
7 Annebel Jaarsma 1999 AV Lycurgus 10.09 3.56 6.09 1306 ptn
8 Zwanet Young 1999 AV Phoenix 9.84 3.46 5.27 1272 ptn
9 Dille Wienese 1999 GAC 10.23 3.42 6.31 1270 ptn
10 Anna Wiersema 1999 AV Nijkerk 10.87 3.30 5.77 1125 ptn
11 Maaike Meijer 1999 AV Nijkerk 10.89 3.04 5.43 1048 ptn
12 Anne Roosen 1999 GVAC 10.91 3.09 4.49 992 ptn
13 Yara van der Heijden 1999 AV Phoenix 10.91 3.04 4.63 992 ptn
14 Marloes Voorneveld 1999 GAC 11.00 2.98 4.87 984 ptn
15 Rosanne van Ee 1999 GAC 11.18 3.16 4.48 971 ptn
16 Judith Kok 1999 AV Phoenix 10.85 3.08 3.92 955 ptn
17 Channa van Gameren 1999 GAC 11.87 2.62 5.00 819 ptn
18 Josje Putman 1999 AV Lycurgus DNS 0 ptn

Uitslag indoor 2-1-2010 junioren

Jongens junioren D(1e jrs)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Koen Stapel 1998 ARV Ilion 8.86 4.30 6.86 1412 ptn
2 Antonio van den Heuvel 1998 GAC 8.84 3.89 7.17 1351 ptn
3 Corne Parol 1998 AV Atverni 9.00 4.02 7.19 1347 ptn
4 Gianluca Trivieri 1998 Phanos 9.09 4.01 7.48 1345 ptn
5 Sebastiaan van der Grift 1998 AV Phoenix 9.18 3.90 7.61 1313 ptn
6 Thieme Schmidt 1998 Leiden Atletiek 9.00 3.74 7.16 1290 ptn
7 Floris Aarts 1998 AV 1923 9.45 3.81 7.37 1234 ptn
8 Thomas van der Vooren 1998 AV Triathlon 9.53 3.95 6.95 1225 ptn
9 Vincent Staat 1998 AV Attila 9.20 3.72 5.11 1123 ptn
10 Wim Vonk 1998 AV Triathlon 10.03 3.86 6.74 1114 ptn
11 Yaran Wienneke 1998 GAC 9.73 3.53 6.87 1103 ptn
12 Keenan Veld 1998 AV Triathlon 9.57 3.69 5.72 1091 ptn
13 Freek van der Weij 1998 AV Triathlon 9.61 3.50 6.08 1069 ptn
14 Anass Charki 1998 AV Phoenix 9.70 3.49 5.56 1020 ptn
15 Glenn Pols 1998 Atledo 9.94 3.53 5.86 1008 ptn
16 Bram Schlangen 1998 AV ’40 9.22 8.18 939 ptn
17 Berend Jak 1998 AV Lycurgus 10.21 3.27 6.18 935 ptn
18 Scott Morrison 1998 GAC 10.14 3.23 5.81 915 ptn
19 Joppe van der Veer 1998 AAV ’36 10.55 3.14 6.90 904 ptn
20 Jasper Ruitenberg 1998 AV PEC 1910 11.23 2.28 5.65 568 ptn
21 Dylan Huisman 1998 AV Passaat 11.83 2.88 4.62 549 ptn
22 Max Bakker 1998 GAC 10.94 5.15 497 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 116 Heuvel, Antonio van den 04-08-1998 GAC 11.17 sec ptn
2 930 Schlangen, Bram 04-02-1998 AV ’40 11.59 sec ptn
3 863 Vooren, Thomas van der 16-04-1998 AV Triathlon 11.97 sec ptn
4 864 Weij, Freek van der 07-05-1998 AV Triathlon 12.13 sec ptn
5 858 Vonk, Wim 19-03-1998 AV Triathlon 12.24 sec ptn
6 118 Wienneke, Yaran 09-02-1998 GAC 12.32 sec ptn
7 206 Schmidt, Thieme 16-04-1998 Leiden Atletiek 12.34 sec ptn
8 268 Aarts, Floris 22-12-1998 AV 1923 12.64 sec ptn
9 219 Staat, Vincent 01-10-1998 AV Attila 13.28 sec ptn
10 391 Ruitenberg, Jasper 23-06-1998 AV PEC 1910 15.22 sec ptn
11 877 Veld, Keenan 29-11-1998 AV Triathlon 15.49 sec ptn
12 731 Morrison, Scott 1998 GAC 16.53 sec ptn
230 Parol, Corne 03-10-1998 AV Atverni sec ptn

Jongens junioren D(2e jrs)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Max Verbrugge 1997 AV Phoenix 8.59 4.67 9.07 1661 ptn
2 David Staat 1997 AV Attila 8.31 4.45 8.28 1634 ptn
3 Luc Reij 1997 AV Phoenix 8.49 4.47 8.80 1626 ptn
4 Maxwell Onbekent 1997 Haag Atletiek 8.73 4.75 8.59 1624 ptn
5 Martijn Lauppe 1997 GAC 8.88 4.09 8.60 1461 ptn
6 Dion van Kessel 1997 Typhoon 8.92 4.18 7.97 1437 ptn
7 Michiel van Veluwen 1997 AV PEC 1910 8.89 4.03 7.16 1369 ptn
8 Thimon van der Sluis 1997 AV Phoenix 9.05 3.87 8.13 1359 ptn
9 Aron Koekkoek 1997 AV Typhoon 8.79 4.14 6.19 1354 ptn
10 Aldo Vree 1997 GAC 8.88 3.93 6.73 1326 ptn
11 Stijn Pauli 1997 Leiden Atletiek 9.16 3.76 8.28 1325 ptn
12 Tim de Vries 1997 Groningen Atletiek 9.47 4.12 7.08 1276 ptn
13 Karsten Eelkema 1997 GAC Gemert 9.68 4.04 6.83 1211 ptn
14 Mischa de Haan 1997 Leiden Atletiek 9.63 3.65 7.92 1202 ptn
15 Thijs van Deudekom 1997 AV Phoenix 10.10 3.59 6.09 1011 ptn
16 Jochem Jaarsma 1997 AV Lycurgus 9.55 3.09 5.93 988 ptn
17 Tijn de Smit 1997 AV Attila 10.30 3.33 5.77 909 ptn
18 Matthias van Scherpenzeel 1997 GAC 10.15 3.25 4.81 851 ptn
19 Davey Wouda 1997 AV Lycurgus 10.95 3.43 5.73 838 ptn
20 Boris Schram 1997 GAC Dns 0 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 471 Reij, Luc 18-10-1997 AV Phoenix 10.11 sec ptn
2 266 Onbekent, Maxwell 03-07-1997 Haag Atletiek 10.17 sec ptn
3 222 Staat, David 02-04-1997 AV Attila 10.80 sec ptn
4 393 Veluwen, Michiel van 1997 AV PEC 1910 11.12 sec ptn
5 463 Sluis, Thimon van der 28-01-1997 AV Phoenix 11.81 sec ptn
6 210 Vree, Aldo 06-10-1997 GAC 11.84 sec ptn
7 278 Vries, Tim de 04-12-1997 Groningen Atletiek 11.92 sec ptn
8 243 Lauppe, Martijn 10-06-1997 GAC 12.22 sec ptn
9 333 Pauli, Stijn 13-06-1997 Leiden Atletiek 12.57 sec ptn
10 242 Scherpenzeel, Matthias van 09-10-1997 GAC 12.74 sec ptn
11 998 Wouda, Davey 18-09-1997 AV Lycurgus 12.86 sec ptn
12 327 Haan, Mischa de 06-11-1997 Leiden Atletiek 13.19 sec ptn
13 602 Smit, Tijn de 07-08-1997 AV Attila 13.29 sec ptn
14 469 Deudekom, Thijs van 04-09-1997 AV Phoenix 13.31 sec ptn
246 Schram, Boris 25-09-1997 GAC sec ptn
249 Eelkema, Karsten 22-10-1997 GAC Gemert sec ptn

Meisjes junioren D(1e jrs)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Luna van Velzen 1998 AV Phoenix 9.03 3.73 8.98 1379 ptn
2 Sterre van Velzen 1998 ARV Ilion 9.10 4.04 6.85 1313 ptn
3 Diewertje Kok 1998 GAC 9.26 3.68 8.67 1311 ptn
4 Sterre de Booy 1998 ARV Ilion 9.37 3.86 7.12 1243 ptn
5 Hanna Voorberg 1998 AV Lycurgus 9.48 3.46 7.87 1186 ptn
6 Thessa van Klaveren 1998 AAV ’36 9.36 3.64 6.62 1172 ptn
7 Jolijn van Dijk 1998 GAC 9.29 3.46 6.42 1137 ptn
8 Veerle Walch 1998 GAC 9.64 3.52 7.07 1127 ptn
9 Rachella Boodoe 1998 AV Phoenix 9.25 3.42 6.19 1123 ptn
10 Irene Cauwels 1998 AV Suomi 9.83 3.28 7.02 1046 ptn
11 Tarantjot Kaur 1998 AV Sparta 10.36 3.27 7.57 995 ptn
12 Imke Wassink 1998 AV Triathlon 10.08 3.23 6.95 993 ptn
13 Coco Walch 1998 GAC 9.64 2.99 6.30 975 ptn
14 Isa van Delft 1998 GAC 9.83 2.97 6.48 952 ptn
15 Fieke Witte 1998 AV Phoenix 9.86 3.36 5.16 942 ptn
16 Maayke Tjin-A-Lim 1998 AV Sparta 9.60 8.24 876 ptn
17 Charissa Wagenveld 1998 AV Nijkerk 10.80 2.93 6.98 832 ptn
18 Annemiek de Wit 1998 AV Atverni 11.09 3.01 6.67 793 ptn
19 Merel Willemsens 1998 AV Phoenix 10.71 2.85 6.29 788 ptn
20 Bo de Beer 1998 GAC 10.34 2.69 5.33 746 ptn
21 Lauren Besselaar 1998 GAC 10.97 2.75 5.50 684 ptn
22 Lee-Ann van der Geugten 1998 AV Lycurgus 0 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 142 Dijk, Jolijn van 03-06-1998 GAC 11.67 sec ptn
2 509 Witte, Fieke 17-02-1998 AV Phoenix 12.02 sec ptn
3 272 Wiegel, Naomi 20-03-1998 DK en AV Hercules 12.16 sec ptn
4 201 Kok, Diewertje 04-03-1998 GAC 12.18 sec ptn
5 207 Klaveren, Thessa van 08-02-1998 AAV ’36 12.70 sec ptn
6 819 Wassink, Imke 28-02-1998 AV Triathlon 12.99 sec ptn
7 510 Boodoe, Rachella 29-05-1998 AV Phoenix 13.15 sec ptn
8 651 Kaur, Tarantjot 22-12-1998 AV Sparta 14.01 sec ptn
203 Delft, Isa van 08-03-1998 GAC sec ptn
670 Tjin-A-Lim, Maayke 10-01-1998 AV Sparta sec ptn
345 Geugten, Lee-Ann van der 27-07-1998 AV Lycurgus sec ptn

Meisjes junioren D(2e jrs)

Plaats Naam geb Vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 Julia de Koning 1997 AV Olympus ’70 8.86 4.56 8.57 1558 ptn
2 Laqisha Gemerts 1997 AV NEA-Volharding 9.13 3.96 10.13 1463 ptn
3 Yara van Dee 1997 AV Phoenix 9.00 3.95 9.54 1457 ptn
4 Tara Yoro 1997 AV 1923 8.80 4.23 7.52 1447 ptn
5 Carolien de Pater 1997 Avantri 9.33 3.80 10.25 1400 ptn
6 Zillah Cornelissen 1997 Nijmegen Atletiek 10.01 4.10 9.69 1321 ptn
7 Eva Tetteroo 1997 AV Olympus ’70 9.60 4.06 8.22 1305 ptn
8 Amber van der Heydt 1997 AV Parthenon 9.72 3.84 9.14 1288 ptn
9 Carlijn van den Heuvel 1997 AV Attila 9.47 3.80 7.36 1228 ptn
10 Maaike Schoute 1997 AV Lycurgus 9.42 3.97 6.49 1221 ptn
11 Chiara Fakkel 1997 Leiden Atletiek 9.52 3.77 7.32 1211 ptn
12 Aline Philipsen 1997 AV Olympus ’70 9.93 3.64 8.02 1157 ptn
13 Eva Peters 1997 AV PEC 1910 10.16 3.48 9.23 1153 ptn
14 Simone van Wijk 1997 GAC 9.75 3.62 7.51 1153 ptn
15 Leonie Grob 1997 GAC 9.72 3.55 7.54 1146 ptn
16 Jonna Vroom 1997 AV Olympus ’70 9.59 3.71 6.29 1128 ptn
17 Esmee Susan 1997 Leiden Atletiek 9.60 3.34 7.49 1121 ptn
18 Irene Groot 1997 AV Parthenon 9.93 3.46 7.17 1074 ptn
19 Carmen Hoff 1992 AV Nijkerk 9.91 3.53 6.32 1042 ptn
20 Jeske de Vries 1997 GAC 10.00 3.38 6.95 1035 ptn
21 Lieke Schmidt 1997 Leiden Atletiek 10.26 3.23 8.08 1028 ptn
22 Iris Oosting 1997 GAC 9.67 3.33 5.04 958 ptn
23 Rudy Heemskerk 1997 Leiden Atletiek 10.12 3.34 5.40 914 ptn
24 Yaëla Brandwijk 1997 AV Nijkerk 10.37 3.23 5.86 884 ptn
25 Sanne de Rouw 1997 GAC 0 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 375 Koning, Julia de 22-01-1997 AV Olympus ’70 10.65 sec ptn
2 377 Tetteroo, Eva 26-07-1997 AV Olympus ’70 11.36 sec ptn
3 354 Schoute, Maaike 02-12-1997 AV Lycurgus 11.45 sec ptn
4 216 Heuvel, Carlijn van den 04-05-1997 AV Attila 11.88 sec ptn
5 328 Fakkel, Chiara 29-01-1997 Leiden Atletiek 11.95 sec ptn
6 384 Heydt, Amber van der 15-05-1997 AV Parthenon 12.27 sec ptn
7 374 Cornelissen, Zillah 21-03-1997 Nijmegen Atletiek 12.27 sec ptn
8 358 Gemerts, Laqisha 12-01-1997 AV NEA-Volharding 12.44 sec ptn
9 269 Yoro, Tara 25-12-1997 AV 1923 12.51 sec ptn
10 507 Dee, Yara van 09-01-1997 AV Phoenix 12.56 sec ptn
11 376 Philipsen, Aline 01-12-1997 AV Olympus ’70 12.74 sec ptn
12 385 Groot, Irene 19-01-1997 AV Parthenon 12.79 sec ptn
13 204 Wijk, Simone van 18-04-1997 GAC 12.83 sec ptn
14 378 Vroom, Jonna 06-07-1997 AV Olympus ’70 13.14 sec ptn
15 231 Pater, Carolien de 25-01-1997 Avantri 13.25 sec ptn
16 161 Grob, Leonie 09-04-1997 GAC 13.38 sec ptn
17 205 Schmidt, Lieke 02-02-1997 Leiden Atletiek 13.73 sec ptn
18 331 Susan, Esmee 21-01-1997 Leiden Atletiek 15.36 sec ptn
390 Peters, Eva 23-12-1997 AV PEC 1910 dnf sec ptn

Jongens junioren C

Plaats Naam geb Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Jeroen Peetoom 1995 AV Zuidwal 8.10 1.55 9.01 1875 ptn
2 Dylan Jansen 1995 BAV 8.68 1.65 9.54 1853 ptn
3 Edwin van Veluwen 1995 AV PEC 1910 8.17 1.40 9.94 1783 ptn
4 Jeroen Bol 1995 AV Triathlon 8.39 1.45 10.11 1783 ptn
5 Maurice de Haan 1996 Leiden Atletiek 8.59 1.50 10.12 1781 ptn
6 Stan Lettink 1995 AV Triathlon 8.24 1.40 9.03 1722 ptn
7 Kevin Winiarczyk 1996 Leiden Atletiek 8.46 1.50 7.99 1702 ptn
8 Marius Wouters 1995 AV Triathlon 9.23 1.55 10.21 1702 ptn
9 Stan Does 1996 Leiden Atletiek 8.75 1.50 8.76 1682 ptn
10 Noah Heijnen 1995 Delta Sport 7.92 1.30 7.81 1655 ptn
11 Thomas van Klaveren 1995 AAV ’36 8.72 1.45 8.85 1652 ptn
12 Sibren van den Berg 1995 AV Phoenix 8.69 1.35 10.39 1650 ptn
13 Jordi van Poorten 1996 AV PEC 1910 8.59 1.45 8.25 1646 ptn
14 Frank Gelens 1996 Leiden Atletiek 8.70 1.45 8.32 1628 ptn
15 Mees Ritmeijer 1996 AV 1923 8.87 1.40 9.51 1614 ptn
16 Duco Furda 1996 AV PEC 1910 8.90 1.40 9.00 1582 ptn
17 Roy Winiarczyk 1996 Leiden Atletiek 8.98 1.45 7.17 1510 ptn
18 Wouter Aarts 1996 AV 1923 8.84 1.35 7.64 1481 ptn
19 Lars Besselaar 1996 GAC 9.10 1.35 7.44 1419 ptn
20 Roy Zaal 1996 AV Sparta 8.58 1.15 6.57 1325 ptn
21 Ivar de Kok 1996 AV Olympus ’70 9.70 1.40 6.80 1321 ptn
22 Kevin Philipsen 1996 AV Olympus ’70 9.68 1.25 7.76 1263 ptn
23 Jessy van Lier 1996 AV Olympus ’70 9.56 1.25 4.82 1104 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 397 Veluwen, Edwin van 07-06-1995 AV PEC 1910 9.56 sec ptn
2 236 Jansen, Dylan 18-05-1995 BAV 9.84 sec ptn
3 786 Bol, Jeroen 28-05-1995 AV Triathlon 9.97 sec ptn
4 325 Winiarczyk, Kevin 04-03-1996 Leiden Atletiek 10.00 sec ptn
5 209 Klaveren, Thomas van 11-12-1995 AAV ’36 10.02 sec ptn
6 239 Heijnen, Noah 29-03-1995 Delta Sport 10.17 sec ptn
7 335 Does, Stan 24-02-1996 Leiden Atletiek 10.21 sec ptn
8 456 Berg, Sibren van den 16-09-1995 AV Phoenix 10.33 sec ptn
9 924 Peetoom, Jeroen 17-10-1995 AV Zuidwal 10.76 sec ptn
10 274 Aarts, Wouter 22-02-1996 AV 1923 10.88 sec ptn
11 308 Haan, Maurice de 03-07-1996 Leiden Atletiek 10.89 sec ptn
12 324 Gelens, Frank 23-08-1996 Leiden Atletiek 11.04 sec ptn
13 395 Furda, Duco 07-06-1996 AV PEC 1910 11.16 sec ptn
14 326 Winiarczyk, Roy 04-03-1996 Leiden Atletiek 11.85 sec ptn
15 271 Ritmeijer, Mees 15-02-1996 AV 1923 12.40 sec ptn
16 379 Kok, Ivar de 04-03-1996 AV Olympus ’70 13.05 sec ptn
17 381 Philipsen, Kevin 09-04-1996 AV Olympus ’70 13.42 sec ptn
18 380 Lier, Jessy van 26-09-1996 AV Olympus ’70 13.49 sec ptn

Meisjes junioren C

Plaats Naam geb Vereniging 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Vera van den Haak 1995 AV Sparta 8.14 1.55 10.55 1941 ptn
2 Sophie Klumper 1995 Phanos 8.39 1.55 9.84 1851 ptn
3 Kylie de Beer 1996 GAC 8.60 1.40 9.79 1681 ptn
4 Sjoera Tjin A-Lim 1995 AV Sparta 8.67 1.45 8.64 1651 ptn
5 Lisa Jongewaard 1995 AV Lycurgus 8.87 1.40 10.02 1638 ptn
6 Luka Jansen 1996 AV 1923 9.08 1.45 8.92 1585 ptn
7 Janine de Wit 1995 AV Atverni 9.17 1.35 10.29 1552 ptn
8 Nienke Huisman 1996 AV NEA-Volharding 8.65 1.35 7.74 1524 ptn
9 Judith Rasch 1996 AV Pijnenburg 8.94 1.35 8.03 1482 ptn
10 Lindsay Susan 1995 Leiden Atletiek 9.08 1.35 7.87 1447 ptn
11 Mariska Nekkers 1996 AV NEA-Volharding 8.85 1.40 6.23 1439 ptn
12 Daphne Willems 1996 AV 1923 8.91 1.35 7.06 1434 ptn
13 Michelle van der Wens 1996 AV Passaat 9.10 1.30 8.00 1413 ptn
14 Milou Verboom 1996 AV Triathlon 9.10 1.25 8.06 1380 ptn
15 Pricilla Huisman 1996 AV Passaat 9.08 1.35 6.01 1340 ptn
16 Caressa Blankestijn 1996 AV Pijnenburg 9.28 1.20 7.74 1293 ptn
17 Vera Losse 1995 AV PEC 1910 10.22 1.10 7.42 1050 ptn
18 Veere Wienese 1996 GAC 9.11 DNS 7.65 930 ptn
19 Lisette van der Kolk 1996 ARV Ilion 10.61 DNS 8.55 740 ptn
20 Miek Schlangen 1996 AV ’40 DNS 6.89 359 ptn
21 Céline van der Kruk 1996 AV Sparta DNS 0 ptn
Start nr Naam geb Vereniging 60mh
1 628 Haak, Vera van den 13-01-1995 AV Sparta 9.39 sec ptn
2 621 Tjin A-Lim, Sjoera 07-12-1995 AV Sparta 9.48 sec ptn
3 398 Klumper, Sophie 04-04-1995 Phanos 9.71 sec ptn
4 359 Nekkers, Mariska 04-03-1996 AV NEA-Volharding 10.07 sec ptn
5 339 Jongewaard, Lisa 28-03-1995 AV Lycurgus 10.19 sec ptn
6 576 Rasch, Judith 28-03-1996 AV Pijnenburg 10.61 sec ptn
7 329 Susan, Lindsay 09-09-1995 Leiden Atletiek 10.84 sec ptn
8 277 Jansen, Luka 1996 AV 1923 10.85 sec ptn
9 156 Zinsmeister, Jip 20-05-1995 GAC 11.09 sec ptn
10 275 Willems, Daphne 29-08-1996 AV 1923 11.22 sec ptn
11 154 Verboom, Jasmijn 01-08-1995 GAC 11.34 sec ptn
12 353 Wienese, Veere 09-01-1996 GAC 11.62 sec ptn
13 387 Huisman, Pricilla 21-08-1996 AV Passaat 11.69 sec ptn
14 184 Beer, Kylie de 12-04-1996 GAC 11.88 sec ptn
15 386 Wens, Michelle van der 28-07-1996 AV Passaat 12.00 sec ptn
632 Kruk, Céline van der 06-03-1996 AV Sparta sec ptn

Beeld: Michel Reij

Actueel

Recreantennieuws

Zó gezellig was de recreanten BBQ (foto’s)

30-06-2022

Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten

lees verder...
Clubnieuws

Partner-overeenkomst AV Phoenix en Olympos getekend

27-06-2022

Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend

lees verder...
Clubnieuws

🥳 NK Atletiek 2022: zilver Ineke van Koldam op 1500m

26-06-2022

De ASICS NK Atletiek op 24, 25 en 26 juni zal één van de laatste momenten zijn om de Nederlands top nog in actie te zien voor onder andere de

lees verder...

Agenda

juli 2022
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in