Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Zó leuk was de allereerste U-Track & Phoenix Persco…

In een uitermate zonnige maand maart konden U-Track en Phoenix bijna niet anders dan hun top-atleten ook in het zonnetje zetten. En dat zag er zó uit…

#UPdate

Vrijdag 25 maart werden de medaille winnaars van de verschillende NK’s uitgenodigd om naar het paviljoen te komen. Daar kregen zij allemaal eerst de kans zich voor te stellen aan de aanwezige pers en overige gasten. Zoals het een echte persconferentie betaamt, was er ook tijd voor vragen uit de zaal.

Het voorzitters-duo, Jaap en Eveline, dat de persconferentie aan elkaar praatte, eindigde de persco met een uitreiking van gegraveerde glazen en bloemen voor de atleten. En daarna: proosten op de winnaars. De eerste gezamenlijke U-Track & Phoenix persconferentie was een groot succes. Op naar de volgende #UPdate.

Actueel

Clubnieuws

Uitnodiging huldiging NK-medaillewinnaars

20-03-2023

Er zijn weer een boel NK’s geweest (indoor, weg & cross). En daar zijn uiteraard weer veel Utrechtse successen (Hellas, U-Track en Phoenix) behaald. Hoog tijd om deze atleten in

lees verder...
Clubnieuws

Clubkampioenschappen Cross 2023

16-03-2023

Op zondag 2 april worden de Clubkampioenschappen Cross 2023 gehouden in het Panbos. Ook interessant:Runnersworld Track Meeting 16 mei: uitslagen en foto’sAV Phoenix organiseert Nederlandse Kampioenschap U20 & U18…Competitiewedstrijden voor

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor

16-03-2023

Op zaterdag 11 maart zijn de studenten afgereisd naar Apeldoorn voor het NSK Indoor. Na een week waarin het wisselend regende en sneeuwde, begon de dag met zonneschijn🌞. Door de

lees verder...

Agenda

maart 2023
MDWDVZZ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« feb   apr »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in