Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Geslaagd voor trainersexamen!

Vandaag zijn twee pupillentrainers van AV Phoenix geslaagd voor het praktijkexamen van de cursus jeugd atletiektrainer (niveau 3) van de Atletiekunie! Anne Elevelt en Ineke Deelen zijn hier superblij mee en vinden dit wel een berichtje waard!

Door Ineke Deelen

Terwijl Anne haar training gaf regende het behoorlijk hard in Amersfoort. Ik stond onder een paraplu toe te kijken… Ook tijdens het klaarzetten van mijn training was het behoorlijk nat. Maar toen ik aan de beurt was om training te geven, brak eindelijk het zonnetje door!
Een beetje zenuwachtig waren we wel… Het portfolio hebben we twee weken geleden in moeten leveren, en dat hebben we beiden gelukkig ook gehaald. Hieruit bleek al wel dat we dat we deze cursus niet ‘zomaar even’ konden doen. Ook het examen zou serieus beoordeeld worden. Maar het ging allemaal goed en we zijn geslaagd!!

Anne en ik zijn samen met een paar andere jeugdtrainers van Phoenix (en andere verenigingen) in december de cursus begonnen. De anderen kunnen het examen hopelijk nog op een ander moment doen. Na vele trainingen geobserveerd te zijn door Jos (onze praktijkbegeleider) en ook Christijn (leercoach), na de vele evaluaties en reflecties na afloop van de trainingen, hebben we vandaag laten zien wat we geleerd hebben en kunnen we ons nu gecertificeerd atletiektrainer noemen!

En hebben we eindelijk weer tijd om zelf te trainen… 😉 En natuurlijk met veel plezier alle geleerde dingen toepassen in onze trainingen aan de B en A1 pupillen!

Eline, Johan, Daphne, Isabel, Kyla, David, Dat, Marcello en Iker (en jullie ouders!), heel erg bedankt voor vandaag! Jos en Christijn, nogmaals bedankt! Geniet van het lekkers uit de schoenendoos!

Actueel

Clubnieuws

Actie van dichtbij meemaken? Word NK vrijwilliger

24-11-2023

Het NK Junioren U18 & U20 komt van 14 – 16 juni 2024 weer naar Utrecht en wordt natuurlijk weer door de drie Utrechtse verenigingen georganiseerd. Hier willen we uiteraard

lees verder...
Clubnieuws

38e NN Zevenheuvelenloop: Kiplimo evenaart wereldrecord, Chepkoech wint en podiumplek voor Van Koldam

20-11-2023

Bij de 38e NN Zevenheuvelenloop evenaarde Kiplimo het wereldrecord wat zijn landgenoot Joshua Cheptegei in 2018 liep. Filmon Tesfu finishte als eerste Nederlandse man. Bij de vrouwen won Beatrice Chepkoech

lees verder...
Clubnieuws

HUP Daghap: jij eet toch ook mee?

19-11-2023

We gaan samen met de Utrechtse atletiekverenigingen en de SVDU kijken of het haalbaar is om 1x per maand een ‘HUP Daghap’ te maken.

lees verder...

Agenda

november 2023
MDWDVZZ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
« okt   dec »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in