
Hoera! Rutger is geslaagd 🥳
Gefeliciteerd Rutger!
Deze topper is geslaagd voor zijn niveau 3 trainersdiploma (BBA-trainer). Rutger geeft training op donderdag bij de CBA Junioren en is trainer bij de studenten op donderdag en zaterdag.
Gefeliciteerd Rutger!
Deze topper is geslaagd voor zijn niveau 3 trainersdiploma (BBA-trainer). Rutger geeft training op donderdag bij de CBA Junioren en is trainer bij de studenten op donderdag en zaterdag.
Er zijn weer een boel NK’s geweest (indoor, weg & cross). En daar zijn uiteraard weer veel Utrechtse successen (Hellas, U-Track en Phoenix) behaald. Hoog tijd om deze atleten in
lees verder...Op zondag 2 april worden de Clubkampioenschappen Cross 2023 gehouden in het Panbos. Ook interessant:Runnersworld Track Meeting 16 mei: uitslagen en foto’sAV Phoenix organiseert Nederlandse Kampioenschap U20 & U18…Competitiewedstrijden voor
lees verder...Op zaterdag 11 maart zijn de studenten afgereisd naar Apeldoorn voor het NSK Indoor. Na een week waarin het wisselend regende en sneeuwde, begon de dag met zonneschijn🌞. Door de
lees verder...Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!
Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.
Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.
Schrijf je in