Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Leon Graumans

AV Phoenix trainers stellen zich voor. Maak kennis met Leon Graumans, onze Midden en Lange Afstand (MLA) atleet en uiteraard trainer voor de jeugd.

Hoi hardloper!

Mijn naam is Leon Graumans. Ik ben geboren op 25-08-1988. Sinds september 2008 ben ik lid van Phoenix. Al snel sloot ik mij aan bij de MLA-wedstrijdgroep, waarin ik nu nog steeds met heel veel plezier actief in ben. Ook heb ik een paar jaar rond gelopen bij de studenten. Zo zat ik van 2010 t/m 2012 in de studentencommissie. Dat vond ik erg leuk om te doen.

In september 2012 ben ik begonnen met het geven van de MLA differentiatie training. Graag wil ik mijn passie voor hardlopen overbrengen op de Phoenixjeugdatleten! Elke woensdag van 17:30 tot 19:00 uur sta ik klaar voor alle BCD junioren die hardlopen net zo leuk vinden als ik. Kom gerust een keer langs op woensdagavond!

Mocht je vragen hebben over de training dan ben ik te bereiken via l[email protected] of 06-28742600.

 

Meer weten over Leon? Bekijk zijn atletenprofiel.

Actueel

AV Phoenix

Nieuwe website: Utrecht Atletiek

07-10-2025

LET OP: Zoals wellicht bekend zijn AV Phoenix en Utrack per 1 januari 2025 gefuseerd, en gaan samen verder onder de naam Utrecht Atletiek. Deze website wordt niet meer geactualiseerd

lees verder...
AV Phoenix

NSK Baan 2025

03-07-2025

Wedstrijd zaterdag In het weekend van 21 en 22 juni was het dan eindelijk zo ver, na maanden aan voorbereiding was het tijd voor het NSK Baan. Op vrijdagavond werden

lees verder...
Studentennieuws

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...

Agenda

oktober 2025
MDWDVZZ
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« sep   nov »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in