Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Recreanten trainingen per week (2020)

We hebben goed nieuws: we mogen via baanslots weer trainen op de baan. YES! Alleen het training geven door een trainer is nog niet mogelijk. Gelukkig mag er wel een trainer op de baan aanwezig zijn om tips te geven. De trainingen zelf worden per app gedeeld.

Zoals jullie weten kijken een aantal groepen de situatie rond Corona nog even aan, dus voorlopig zijn Jannet en Ronald op de baan voor de avondtrainingen (woensdag) en zo nu en dan valt een trainer van een van de andere groepen in. Anouk zal dit op de woensdagmiddag voor haar rekening nemen.

Trainingen 2020 Trainingen 2021 Trainingen 2022

Om alles goed te laten verlopen, willen we jullie het volgende vragen:

  • Meld je uiterlijk de dag van tevoren via AllUnited aan (klik hier voor uitleg over AllUnited).
  • Kom op tijd, helemaal ’s avonds kan het drukker zijn, dus zorg ervoor dat je op het afgesproken slot op de baan bent.
  • Spullen kun je achterlaten in je auto, in je fietstas of in een tas bij de verzamelplekken langs de baan.
  • De kleedkamers en toiletten zijn gesloten, dus:
    • Ga naar het toilet voordat je naar de training komt;
    • Kom in sportkleding naar de baan;
    • Neem zelf een bidon met water mee.
  • Ga na de training zo snel mogelijk op eigen gelegenheid naar huis.
  • Ook voor de trainers is dit een nieuwe situatie, dus ook een leerproces.

Daarnaast gelden de standaard Corona-spelregels:

  • Ben je verkouden, heb je een snotneus of moet je hoesten, heb je verhoging of koorts of
    heeft een huisgenoot koorts, blijf dan thuis.
  • Houd 1,5 m afstand.
  • Was van tevoren en na de training goed je handen.

Het zal even wennen zijn, maar fijn dat we – op aangepaste wijze – weer kunnen trainen!

Trainingen 2020

Al die nieuwe corona-maatregelen van gisteren raken ons. Ze hebben invloed op ons werk, ons thuis zijn en ook op onze sport. Vind het niet gek als de training niet lekker gaat, als je meer buiten adem bent, als je hoofd steeds ergens anders ‘zit’. Accepteer dat en gebruik de training om tot rust te komen.

Wees voorzichtig als je in het donker traint. Zoek een goed verlicht stuk zonder al te veel hobbels.

Actueel

Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...
Studentennieuws

NSK Cross 2025

03-02-2025

Op een grijze zaterdagochtend trokken de atleten van de studentengroep richting Nijmegen voor het NSK cross rondom de bekende Leemkuil. Terwijl de meeste deelnemers het bij de (gele) trein hielden,

lees verder...

Agenda

februari 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28   
« jan   mrt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in